پیام آذری

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ایمن‌سازی سقف کانال هدایت آب‌های سطحی شقایق در منطقه ۱۹

پیام آذری - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: در پی فرونشست سقف کانال هدایت آبهای سطحی شقایق در ناحیه یک این منطقه، محل حادثه با حضور به موقع عوامل اجرایی و اقدامات معاونت فنی و عمرانی رفع خطر و ایمن سازی شد.

تردد آسوده عزاداران به تپه نورالشهدا با اجرای عملیات پخش آسفالت

پیام آذری - شهردار منطقه۲۲ با اشاره به اینکه یکی از محیط های معنوی شمال غرب تهران تپه نورالشهدا است که شهرداری منطقه برای تردد آسوده شهروندان عملیات عمرانی راهسازی را به اجرا در آورده است، گفت: به مناسبت ایام محرم که جمعیت قابل توجهی از شهروندان تهرانی به این مکان معنوی مراجعه می کنند عملیات پخش آسفالت این جاده کوهستانی به اجرا در آمده است.

جزییات اقدامات جهادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری پایتخت در مناطق سیل‌زده استان‌های تهران و یزد

پیام آذری - سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در سیلاب‌های روستای امامزاده داود و استان یزد، ادوات و تجهیزاتی به منظور کمک به مردم سیل زده اعزام کرد.

چرا مطالعات ۶۰۰ صفحه‌ای پلاسکو در کتابخانه خاک می‌خورد؟

پیام آذری - سرپرست نظام مهندسی کشور در خصوص مطالعات ۶۰۰ صفحه‌ای انجام شده بعد از بروز حادثه پلاسکو توضیحاتی داد و گفت: وقتی نیروهای عملیاتی با سناریوهای مختلف در هنگام بحران آشنا شوند کار را راحت‌تر انجام می‌دهند.

اتمام عملیات اصلاح هندسی مسیر جایگاه CNGکوهک

پیام آذری - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۲ از اتمام عملیات اصلاح هندسی مسیر جایگاه CNGکوهک با هدف تردد آسوده شهروندان به این جایگاه سوخت که به عنوان یکی از مهم ترین جایگاه های سوخت CNG غرب تهران به شمار می رود، خبر داد.

شرکت خاکریز آب شهر تهران متولی روان‌آب‌های پایتخت شود

پیام آذری - رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم تولی گری شرکت خاکریز آب شهرداری تهران درباره روان آب‌های تهران از تلاش مدیریت شهری جهت تغییر اساسنامه این شرکت برای تولی گری موضوع روان آب‌ها خبر داد.

اتوبوس‌های باکیفیت جدید از نیمه دوم سال وارد پایتخت می‌شوند/ اورهال ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس؛ امسال

پیام آذری - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره راه‌های تأمین اتوبوس و همچنین تأمین منابع مالی برای اورهال و خرید اتوبوس‌های جدید توضیحاتی ارائه کرد.

راه شهدا با خدمت‌رسانی به شهروندان ادامه پیدا می‌کند

پیام آذری - شهردار منطقه ۲۲ گفت: اینکه مسئولان پای صحبت خانواده معزز شهدا می نشینند افتخار است و این دیدارها موجب فعالیت بیشتر مدیران برای خدمتگزاری به شهروندان می شود تا راه شهدا ادامه پیدا کند.

افزایش دو ساعته زمان فعالیت مترو تهران تا پایان دهه اول محرم/خدمات‌رسانی خط ۵ طبق روال معمول انجام می‌شود

پیام آذری - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش دو ساعته زمان بهره‌ برداری از خطوط درون شهری با توجه به استقبال شهروندان از خدمات رسانی مترو در دهه اول محرم خبر داد.

هشدار وقوع سیل در تهران/ مردم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند

پیام آذری - مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به ویژگی‌رگبارهای تابستانی و امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی گفت: به مردم هشدار می‌دهیم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند.

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

پیام آذری - سومین نشست تخصصی کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران به میزبانی منطقه ۱۹با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، شهردار منطقه ۱۵، شهردارو معاون خدمات شهری منطقه ۱۶، معاون سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران، سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ و معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه برگزار شد.

مصدومیت ۸ نفر در تصادف شدید جاده خاوران

پیام آذری - سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع تصادف شدید سواری رنو و نیسان در جاده خاوران و مصدومیت ۸ نفر به دلیل این حادثه خبر داد.

آغاز عملیات اصلاح هندسی زیرگذر روستای پلائین در منطقه ۱۹

پیام آذری - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از اجرای عملیات اصلاح هندسی پل شهید رشادی توسط سازمان ترافیک شهرداری تهران و روکش آسفالت این محور توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه با پخش بیش از ۵۰۰ تن آسفالت به منظور بهره برداری از این معبر خبر داد.

تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی تهران در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم

پیام آذری - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای از تمهیدات این شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم که امروز پنجشنبه سیزدهم مردادماه در میدان امام حسین (ع) برگزار می شود، خبر داد.

بازگشت ۹۰درصد پله‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

پیام آذری - شهردار تهران تأکید کرد: در بحث پله‌های برقی در ابتدای دوره ۵۰ درصد پله‌ها خراب و ۴۲ درصد نا ایمن بودند؛ بنابراین بخشی از آن را خودمان از رده خارج کردیم و اکنون ۹۰ درصد با یک ایمنی مناسب به چرخه خدمت برگشته است.

مدیریت شهری خود را در میدان حاضر و پاسخگو می‌داند/ضرورت استفاده از بانوان در یگان حفاظت

پیام آذری - شهردار تهران گفت:اولین وظیفه ای که دنبال می‌کنیم این است که یگان حفاظت در تمام مجموعه‌های ما شکل بگیرد و وظیفه صیانت را به دست بگیرد و باید به توسعه یگان کمک کنیم.

فعالیت ۸ ماهه منطقه را به تصویر کشیدیم

پیام آذری - رامتین خدایاری مدیرروابط عمومی شهرداری منطقه۳ از فعالیت‌های ارائه شده در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران می‌گوید.

آتش‌نشانان اولین نیروی امدادی

پیام آذری - از نخستین ساعات وقوع حادثه سیل، آتش‌نشانی و دیگر تیم‌های عملیاتی شهرداری تهران، اورژانس و هلال احمر به محل اعزام و تمهیدات لازم برای کمک به سیل‌زدگان را انجام دادند.

زندگی حسینی یعنی عزت‌طلبی

پیام آذری - برشی از سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدشیخ الاسلامی

اممضای تفاهم‌نامه ساخت ۹ هزار واحد مسکونی جدید در تهران/مقدمات ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی فراهم شد

پیام آذری - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران از امضاء تفاهم نامه ساخت ۹ هزار واحد مسکونی در راستای اجرای مصوبات قرارگاه تأمین مسکن در پایتخت خبر داد و گفت: با امضای تفاهم نامه ساخت این تعداد مسکن، تاکنون مقدمات ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی در تهران فراهم شده است.

برگزاری نمایشگاه عکس «تهران امروز» در مرکز ایرانشناسی وادبیات فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان

پیام آذری - مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «تهران امروز» به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت معاونت بین الملل شهرداری تهران و آژانس عکس تهران در مرکز ایران شناسی و ادبیات فارسی فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان برگزارشد.

لزوم تأمین امنیت و آرامش شهروندان در بوستان‌ها با به‌کارگیری پتانسیل‌های منطقه ۱۹

پیام آذری - مراسم صبحگاه مشترک سرپرست شهرداری منطقه۱۹ با شهرداران نواحی، رؤسای خدمات شهری، شهرسازی، عوامل معبر بان، حریم بان و شهربان نواحی پنجگانه صبح امروز در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد.

انتصاب «نصیری» به عنوان رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای راهبری برنامه چهارم مدیریت شهری

پیام آذری - طی حکمی از سوی معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا و رئیس شورای راهبری و تلفیق برنامه چهارم مدیریت شهری تهران، علی نصیری به عنوان «عضو شورای راهبری و تلفیق برنامه و رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران» این شورا انتخاب شد.

تهران بیش از ۱۳۰ بازار زیان‌ده دارد/کاهش ۶۰۰ درصدی زیان در شرکت ساماندهی صنایع مشاغل شهر

پیام آذری - همزمان با هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، گزارش حسابرسی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار و همچنین شرکت ساماندهی صنایع مشاغل شهر مورد بررسی قرار گرفت و با حداکثر آراء موافق تأیید شد.

جشنواره گذر کودکی در بوستان طرشت برگزار شد

پیام آذری - معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو به منظور غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و ارتقای معرفت حسینی در «اولین تابستان قرن» اقدام به برپایی گذر کودکی در بوستان طرشت کرد.

اجرای عملیات ریل‌برداری و شاسی‌گذاری حریم راه‌آهن تهران-اهواز

پیام آذری - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ گفت: با اجرای طرح جمع‌آوری ریل خط آهن تهران-اهواز در محور جنوبی منطقه، پروژه ساخت ۳ زیرگذر سواره رو وارد فاز اجرایی و عملیاتی شد.

پروژه‌های جدید شهرداری براساس دستورالعمل‌های ابلاغی پیشنهاد و تصویب می‌شوند

پیام آذری - مدیرکل برنامه وبودجه شهرداری تهران در نشست های مجزا با مدیران کل برنامه ریزی معاونت های تخصصی شهرداری و معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی مناطق ۲۲گانه دستورالعمل ابلاغی پیشنهاد و تصویب پروژه های جدید شهرداری تهران را تشریح کرد.

جریمه ۱۱۷میلیارد تومانی برای خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج)/ تقدیر از شهرداری برای پیگیری

پیام آذری - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از جریمه ۱۱۷ میلیارد تومانی به علت خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.

انتخاب بازرس اصلی شرکت اتوبوسرانی و ناظر سازمان تاکسیرانی

پیام آذری - همزمان با هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، مجمع عمومی عادی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به منظور انتخاب بازرس اصلی تشکیل و همچنین ناظر سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران انتخاب شد.

جداسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران

پیام آذری - بر اساس آراء اعضای شورای اسلامی شهر تهران، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منتزع و به طور مستقیم زیر نظر حوزه شهردار اداره خواهد شد.

چرا شما رو خواب نبرد؟

پیام آذری - «شلوار گلی‌ها»، کلید واژه موج رسانه‌ای تخریبی اخیر علیه خدمات مدیریت شهری پایتخت بود که در روزهای گذشته و در ماجرای سیل منطقه امامزاده داوود به راه افتاد. موجی که در تلاش بود با زیر سوال بردن امدادرسانی به سیل‌زدگان حریم شهری تهران، با نگاهی سیاسی، بار دیگر ناامیدی و دلزدگی را به مردم تزریق کند.

خزان زودرس‌چگونه به تهران رسید؟

پیام آذری - دلایل تغییرات آب و هوایی اخیر پایتخت و زرد شدن برگ بسیاری از درختان به‌ویژه چنارها توسط استادان گیاه‌شناسی دانشکده زیست‌شناسی دانشگاه تهران مورد بررسی قرار گرفت.

انطباق دوره برنامه‌های میان‌مدت با مدیریت‌شهری؛ زمینه‌ساز پاسخگویی

پیام آذری - فرایند پاسخگویی مدیریت شهری، مستلزم انجام اقدامات براساس اهداف و راهبردها و سیاست‌های تدوین شده و ارائه گزارش پیرامون نتایج حاصل از اقدامات انجام شده است. یکی از مزیت‌های همزمانی تدوین برنامه با دوره مدیریت شهری، ارتقای پاسخگویی و انضباط‌پذیری مجموعه شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها و مدیران شهری با تأکید بر شناسایی پاسخگو، محور پاسخگویی و فراهم کردن امکان مقایسه نتایج اقدامات با برنامه‌های تدوین به شمار می‌رود.

ساير مطالب

کدامیک از خدمات شهرداری تهران در سیل امامزاده داوود شوآف بود؟/ برخی رسانه‌ها جز سیاه‌نمایی هیچ رسالتی ندارند

لزوم تشکیل کمیته‌های اجتماعی و فرهنگی جریان‌ساز با استفاده از ظرفیت‌های بومی

اعزام روزانه نیروهای خدمات شهری منطقه 19 به امامزاده داوود (ع)

پنجمین روز خدمات‌رسانی شهرداری منطقه 17 در منطقه سیل‌زده امامزاده داوود(ع)

ارائه گزارش درآمد و هزینه خردادماه شهرداری در جلسه آتی شورا

برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف/لزوم توجه به ماهیت ایرانی، اسلامی و انقلابی برج میلاد

دیدار آیت‌الله اراکی با شهردار تهران

نظر شهرداری درباره استفاده از "دوچرخه" و "اسکوتر" در پایتخت

اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی در متروی تهران به مناسبت ایام محرم

محرم فرصت مناسبی برای توسعه معنویت و فرهنگ همدلی و مواسات است

طرح توسعه و ساماندهی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بازنگری می‌شود

تامین روشنایی 5 نقطه حادثه خیز در بزرگراه یادگار امام (ره)

30 درصد از بافت منطقه 11 فرسوده است/اجرای عملیات ساخت 351 واحد مسکونی در منطقه

اعزام نیرو و تجهیزات شهرداری تهران به مناطق سیل‌زده یزد

رویداد مردمی‌سازی در مدیریت شهری برای مدیران میانی شهرداری برگزار شود

دو معبر منطقه11 به نام دو چهره شاخص انقلاب اسلامی نامگذاری شد

او «عاشق» است

نشان عاشقی

زور سیل به تهران نرسید

نحوه اجرای طرح ترافیک در سال جدید/ ساعت اجرای طرح در موج هفتم کرونا تغییر می‌کند؟

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

تلاش برای بخشیدن هویت فناورانه به پایتخت/ شهرداری هم بازار خوبی برای شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد می‌کند و هم می‌تواند به این شرکت‌ها خدمات دهد

توجه به نوآوری منجر به حرکت شهر به سمت هوشمندسازی می‌شود

قرارداد 219 پیمانکار نگهداشت فضای سبز بررسی شد

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه فناوران شهر برگزار شد

خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی با حداکثر ظرفیت در روزهای پربارش پایتخت

ذکر امام حسین(ع) در نمایشگاه عطر سیب زنده می‌شود

برخورد با اصناف متخلف منطقه11 ادامه دارد/پلمب 8 واحد صنفی متخلف

ایمن‌سازی معبر با رفع خطر از فرونشست زمین در منطقه 19

چه کسی خاکی شد؟! | شلوار گِلی را نمی‌شود سانسور کرد ...

استقرار نقطه‌ای نیروهای خدمات شهری در برخی از معابر منطقه 22

اعزام 120 نیروی خدمات شهری منطقه 12 به بخش‌های سیل‌زده امام‌زاده داوود

از هشداردهی به موقع تا واکنش سریع در سیلاب

ریزش کوه در جاده امام‌زاده داوود

برپایی نمایشگاه «عطر سیب» به تقویت عزاداری امام حسین(ع) در محلات کمک می‌کند

عوامل خدمات شهری درحال کنترل سرچشمه رودخانه کن هستند تا مشکلی برای مناطق عبوری ایجاد نکند

چالش‌ها و ظرفیت‌ها را شناسایی کنیم

حضور شهردار تهران در نقاط سیل‌زده

گردهمایی بزرگ دوامیان

مدیریت جهادی برای بسیج تجهیزات فنی و نیروهای انسانی در سیل تهران/ جوی‌های پایتخت گنجایش این میزان بارندگی را ندارد

آماده‌باش نیروهای خدمات شهری منطقه 2 همزمان با بارش شدید باران

توجه مدیریت شهری به استفاده از حوزه تصویر در انتقال مفاهیم شهر و شهروندی/ گفتمان شهری یکی از مولفه‌های بزرگ هویت‌بخشی است

ایجاد تحول و ممانعت از رکود در شهرداری سبب جلوگیری از فساد شده است

25پارکینگ جدید برای پایتخت

بررسی لایحه تأسیس سازمان مدیریت آب‌های سطحی در جلسه آتی شورای شهر

استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه عطر سیب از غرفه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند

بسترسازی‌هایی همچون رویداد «عطر سیب» برای فعالیت هیئات مذهبی از رویکردهای مهم مدیریت شهری باید باشد

امامزاده داوود(ع) یک روز پس از سیل

آیین سلام بر محرم

شهرداری‌های مناطق مختلف تهران در خصوص سیل چه اقداماتی انجام دادند؟

بهره‌برداری از بزرگترین پایانه زیرزمینی قطارهای شهری در کشور

توزیع حواله مواد غذایی بین 8000 هیئت عزاداری تهران

مسدود شدن مسیر آبراهه و تخریب کانال، دلیل اصلی ورود سیلاب امامزاده داود

آخرین وضعیت ترافیکی جاده امام‌زاده داوود /پیشنهاد انسداد مسیرهای منتهی به روددره‌های تهران

آغاز عملیات جستجو برای یافتن 19 مفقودی سیل امامزاده داوود با 340 نفر امدادگر

کمک فروشگاه زنجیره‌ای شهروند به سیل‌زدگان امامزاده داوود (ع)

شهرداری در کنار برنامه‌های مردم محور ماه محرم خواهد بود

وزارت نیرو و جهاد متولی اصلی مدیریت رودخانه‌های بالا دست تهران

تلاش نیروهای امدادی تهران برای تخلیه مناطق سیل زده کن

بهره‌برداری از شهربازی بسیج در آینده نزدیک

جلسه‌ شورای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران با حضور زاکانی

تعطیلی مسیل‌های کوهستانی و رستوران‌های حاشیه رودخانه‌های تهران

ایمن‌سازی فرونشست زمین در مسیر شرق به غرب اتوبان زین‌الدین

بازدید شهردار تهران از منطقه سیل زده امام زاده داوود(ع)

نشست زمین در خیابان سپاه

فراهم کردن امکان اسکان اضطراری 2هزار نفر از اهالی مناطق آسیب‌دیده از حادثه سیل امامزاده داوود در منطقه 5/ تنگی معابر منطقه منجر به کندی عملیات شده است

افزایش تجهیزات و ماشین آلات برای امداد رسانی بهتر در حادثه سیل امامزاده داوود

نجات جان یک زن گرفتار شده در حادثه سیلاب ارتفاعات امامزاده داوود/ ملکی: شهروندان از حضور در ارتفاعات و حاشیه مسیل‌ها خودداری کنند

مردمی‌سازی در رسانه، یک مسیر بدون بازگشت، قهری و یک طرفه است

الزام شهرداری تهران به راه‌اندازی پارک آبی آزادگان/ بازگشایی مجدد دو مجموعه تفریحی_ورزشی بانوان در سه ماه آینده

مهم‌ترین چالش پیوند سرمایه اجتماعی با مدیریت شهر است

ارتباط دوسویه با مردم برکات زیادی دارد

از ارائه تجربیات مشارکت مردم در اداره شهر تا الزام گزارش ماهانه به شهردار تهران

2 هزار واحد مسکونی در قالب 4 پروژه در منطقه 15 ساخته می‌شود

اجرای «تمرین رفتار مناسب در زمان زلزله» در ساختمان ستادی منطقه 10

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری منطقه 14و آموزش و پرورش/افتتاح فاز نخست بوستان بسیج در روزهای آینده

آیین اختتامیه «آیه‌های مهربانی» با حضور شهردار تهران

ساماندهی اصناف خیابان قلمستان آغاز شد

مرکز یاورشهر 5

نشست خبری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

به دنبال عملی شدن جهاد تبیین در هیئات هستیم/ هویت شهر تهران به عزاداری امام حسین(ع) گره خورده است

توجه ویژه به قشر نوجوان در بیستمین رویداد فرهنگی عطر سیب

ثمره دستاوردهای نمایشگاه برای مردم است

اطلاعیه حراست شهرداری تهران در راستای ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد

نمایشگاه ظرفیت خوبی برای ارائه توانمندی‌های شهرداری است

نمایشگاه هوشمندسازی شده است

شاهد زحمات خانواده شهرداری تهران هستیم

نمایشگاه مطالبه‌گری بهتر شهروندان را در پیش دارد

فرصتی برای ایجاد تحول در شهر

بررسی 48 پلاک ثبتی در جلسه شورای شهر تهران

آزادسازی 800 میلیارد تومان منابع مالی بلوکه شده در سیستم بانکی ایران برای خرید تجهیزات مترو/ 4هزار و 800 اتوبوس طی 16 سال گذشته فعال بوده است

کارگاه پارچه‌نویسی عاشورایی «کاتبان سوگ» برگزار می‌شود

کیوسک‌های شهروندی راهی برای ارائه خدمات مدیریت شهری

افزایش ایمنی معابر و بزرگراه‌های منطقه 19 با اجرای طرح آشکارسازی موانع

هوای پایتخت ناسالم برای گروه‌های حساس

بازدید شهردار تهران از پروژه بزرگراه شهید بروجردی

چهار مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی در تهران افتتاح می‌شود

شکل‌گیری پاتوق‌های موزاییکی معتادان در شمال تهران/ هشدار نسبت به آمار بالای نقاط بی‌دفاعِ تاریک در پایتخت

اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی-آموزشی برای کاهش مصرف پلاستیک در منطقه 12

پیگیری جدی افزایش سهم تهران از درآمدهای مالیاتی/ بالغ بر 300 گزارش حسابرسی عقب‌مانده از دوره قبل تهیه شده است