پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بزرگترین تعاونی تولیدکننده بتن سبک در کردستان بزودی به چرخه تولید باز می گردد

پیام آذری - کمیته ستادی رسیدگی به موانع اعتباری تعاونی های مشکل دار سراسر کشور به ریاست معاون تعاون وزیر کار و با حضور سرپرست بانک توسعه تعاون کشور، سرپرست صندوق ضمانت و مدیران اجرایی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

زنان محور تعالی خانواده و نظام اسلامی هستند/ باور به مدیریت زنان در کشور وجود دارد

پیام آذری - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوران امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی روحیه امید، همت و تلاش را به جامعه زنان مخاطب خود تزریق کنند و در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند.

هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق می‌شود/ بهره‌وری بالای طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی/ لبخند رضایت جامعه روستایی با توسعه اشتغال و کارآفرینی

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی را دارای بهره‌وری بالا توصیف کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال با هم‌افزایی ایجادشده در سطح ملی و تأکید ویژه رئیس‌جمهور، مشکل تأمین منابع برای ایجاد اشتغال نداریم و به هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل خواهیم رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه گردشگری بهترین مسیر برای ایجاد اشتغال در استان است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: یکی از بهترین مزیت‌های توسعه و گسترش صنعت گردشگری امکان دست‌یابی به توسعه پایدار و ایجاد اشتغال است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین راهکار جهانی کردن دستاوردهای کارآفرینان ایرانی است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بیان دستاوردهای علمی، فرهنگی، اقتصادی و دانش بنیان کارآفرینان را مهم ارزیابی کرد و گفت: دستاوردهای کارآفرینان ایرانی را باید با جهاد تبیین، جهانی کرد و این مهم را کارآفرینان باید از واحدهای تولیدی خود آغاز کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: عزت و اقتدار کشور به دلیل ایثار و شهادت است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند، زیرا عزت و اقتدار کشورمان به دلیل ایثار و شهادت است.

هفت کارآفرین برتر سیستان و بلوچستان تجلیل شدند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: از هفت کارآفرین نمونه این استان که در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر، حائز رتبه شدند تجلیل به عمل آمد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توطئه و جوسازی برخی رسانه ها با جهاد تبیین خنثی می شود

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: بسیاری از نقشه ها، گره های ذهنی و شبهاتی را که برخی رسانه ها با هدف ایجاد آشوب و ناامنی منتشر می کنند با جهاد تبیین خنثی می شود.

افتتاح و تجهیز اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور

پیام آذری - اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر افتتاح و تجهیز شد.

میانگین مدت حقوق معوق کارگران در قزوین کاهش یافت

پیام آذری - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با برگزاری جلسات مستمر با مدیریت واحدها و پیگیری و تشکیل جلسات کارشناسی توسط معاونت روابط کار و مطرح شدن موضوعات کارگری در کمیسیون امنیت کارگری در سطح شهرستان و استان در راستای پرداخت معوقات کارگران، میانگین مدت حقوق معوق کارگران ۱۲ درصد کاهش یافته است.

ثبت‌نام سی‌‌و‌‌چهارمین جشنواره ملی امتنان تا ۱۰ آذرماه تمدید شد

پیام آذری - به دنبال درخواست‌‌های متعدد استان‌ها و استقبال جامعه کار و تولید و با هدف فرصت‌سازی عادلانه برای جامعه مخاطب، زمان ثبت‌نام کارگران، گروه‌های کار نخبه و کارفرمایان واحدهای اقتصادی در سامانه جشنواه ملی امتنان تا ۱۰ آذر سال جاری تمدید شد.

استان مرکزی ۲۲۴ هزار و ۴۷۶ نفر بیمه شده اجباری دارد

پیام آذری - مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: استان مرکری به عنوان قطب صنعتی کشور با ۲۲۴ هزار و ۴۷۶ نفر بیمه شده اجباری جز استان های کارگری محسوب می شود.

۳۲۳ نفر از مقرری‌بگیران بیمه بیکاری استان مرکزی به کار گرفته شدند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۳۲۳ نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری این استان از ابتدای امسال تاکنون از طریق واحدهای متقاضی وام کارفرمایی، واحدهای کار و خود اشتغالی به کار گرفته شدند.

تشریح دستورالعمل سازش درون کارگاهی در خراسان رضوی

پیام آذری - مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همزمان با سالروز تصویب قانون کار و هفته کارآفرینی کارگاه آموزشی تشریح دستورالعمل سازش درون کارگاهی برای روسای شوراهای اسلامی کار مشهد برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: قرآن کریم چراغ هدایت فراروی بشریت است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: کتاب آسمانی قرآن مجید چراغ هدایت و نور راه و مسیر زندگی بشریت است که فراگیری آن و عمل به آن می تواند محیطی سرشار از صفا صمیمیت، همدلی و محیطی بدون ستیزه جویی در خانواده و جامعه ایجاد کند.

تولید ۸ برابری آنتی‌بیوتیک‌ها در کشور به روایت سایت کدال

پیام آذری - در حالی برخی مقامات مسئول در دولت گذشته، آمارهای ارائه شده در حوزه تولید آنتی‌بیوتیک‌ها را غیرمنطقی دانسته‌اند که آمارهای منتشر شده از میزان رسمی تولید این محصولات از سوی شرکت‌های بورسی در سایت کدال، این آمار را کاملا تایید می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: در حوزه عمل واقع‌گرا هستیم

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه جمع بندی نتایج ارزیابی ادواری گروه اعزامی از طرف دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تشکر از حضور گروه ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اصفهان با اشاره به برنامه جامع تهیه شده در ابتدای مدیریت خود گفت: در حوزه برنامه ریزی آرمان گرا، اما در حوزه عمل واقع گرا هستیم.

سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود/ همراهی با مجلس برای تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد عدالت اجتماعی

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان محقق شد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: تاکنون ۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان به تعداد ۳۸ هزار و ۳۴۷ فرصت شغلی جدید محقق شده است.

لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب‌و‌کارهای خانگی/ رفع موانع توسعه اشتغال راهبرد اصلی وزارت کار است

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب‌و‌کارهای خانگی تأکید کرد و گفت: تولیدات باکیفیت در این حوزه می‌تواند با تسهیل‌گری جنبه صادراتی داشته باشد.

پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به بیش‌از هزار طرح در سیستان و بلوچستان

پیام آذری - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یک‌هزار و ۳۶۰ طرح در سیستان و بلوچستان امسال از تسهیلات اشتغالزایی این صندوق استفاده کردند و به موجب آن، زمینه اشتغال حدود سه هزار نفر در استان فراهم شد.

صدور ۲۰۵۴ مجوز مشاغل خانگی در هفت ماهه نخست سال جاری در آذربایجان غربی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در هفت ماهه نخست سال جاری تعداد ۲۰۵۴ مجوز مشاغل خانگی صادر شده است که از این تعداد ۱۸۳ مجوز پشتیبان و ۱۸۷۱ مجوز مستقل بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه اقتصادی کردستان در گرو توان و همت جوانان تحصیلکرده است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه فناوری سنگ آهن شهرستان قروه، توسعه اقتصادی استان را مرهون دستان پرتوان و همت والای جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم دانست.

زنجان، میزبان ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای«طلوع»

پیام آذری - مدیر کل بهزیستی از میزبانی زنجان برای ششمین دوره از جشنواره تئاتر منطقه ای «طلوع» از ۲۲ تا ۲۵ آبان ماه با حضور هنرمندان دارای معلولیت استان های شمال‌غرب کشور خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: صیانت از نیروی کار کارگاه ها اولویت بازرسی کار استان باشد

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از بازرسان کار به عنوان مهمترین بازوی اجرایی اداره کل جهت نظارت بر حسن اجرای قانون کار نام برد و گفت: صیانت از نیروی کار در کارگاه ها اولویت بازرسی کار باشد.

مرکز تماس طرح پایش اشتغال کشور آغاز به کار کرد

پیام آذری - «مرکز تماس طرح پایش اشتغال کشور» با هدف نظارت بر اجرای طرح‌های اشتغالزا با حضور«محمود کریمی بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «قاسم رستم‌پور» رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال و مدیران شرکت رایتل آغاز به کار کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نظام‌نامه رصد اشتغال گیلان در راستای بهبود اشتغال تدوین شد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان عنوان کرد: تدوین نظام‌نامه رصد اشتغال در استان به دستور استاندار و در راستای بهبود وضعیت اشتغال و شفاف‌سازی نقش نهادهای مرتبط و مسئول در این حوزه تدوین شده است.

تحقق ۱۰۰ درصدی اشتغال تعهد شده کردستان در کمتر از ۸ ماه

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تحقق ۱۰۰ درصدی اشتغال تعهد شده استان در کمتر از ۸ ماه سپری شده از سال خبر داد و گفت: با دستیابی به این هدف، خوشبختانه کردستان در حال حاضر در جایگاه دوم کشوری قرار گرفته است.

وزارت کار در حوزه ارتباطات مردمی سفرهای استانی دولت کارنامه موفقی دارد

پیام آذری - رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وجود گستردگی وظایف و حوزه‌های کاری توانست کارنامه ارزشمندی از خود در حوزه ارتباطات مردمی در دور اول سفرهای استانی هیات دولت به یادگار بگذارد.

ساير مطالب

ارائه آموزش های مهارتی به بیش از 7 هزار نفر در سیستان و بلوچستان

همکاری‌های ایران و زیمبابوه تقویت می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی تاکید کرد: تعهد اشتغال خراسان شمالی زیر ذره بین نظارت و پایش

آینده کارگران باید تأمین و تضمین شود/ دولت نخ تسبیح اتحاد و همدلی کارگران و کارفرمایان است/ تکثر تشکل‌های کارگری یک نعمت بزرگ است

اقتصاد دولتی چالش حوزه تولید و اشتغال کشور است/ بستر حضور اثرگذار تشکل‌ها در سیاست‌گذاری‌های وزارت کار ایجاد می‌شود

اشتغال‌آفرینی با تجمیع منابع داخلی و توجه به بهره‌وری حداکثری دنبال شود/ فرهنگ وقف برای اشتغال، نیاز عرصه تولید و کارآفرینی کشور است

25 هزار و 635 فرصت شغلی امسال در کرمانشاه ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شرکت‌های دانش‌بنیان در ایجاد اشتغال پایدار جایگاه ویژه دارند

30 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان کرمانشاه پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: یکی از رویکردهای اصلی این اداره کل حمایت از اشتغال روستایی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روسای ادارات تمام تلاش خود را برای جذب کامل اعتبارات اشتغالزا به‌کار گیرند

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

کاهش 4 درصدی نرخ بیکاری استان چهارمحال وبختیاری در دولت سیزدهم

پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی‌(شاهچراغ)شیراز

تحقق ایجاد بیش از یک میلیون فرصت شغلی تا پایان سال

بکارگیری اتباع بیگانه در واحدهای اقتصادی لرستان ممنوع است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توانمندسازی مهارتی نیروی کار عامل کلیدی توسعه محسوب می شود

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشانی پاسخگویی دولت به جامعه است/ نمایندگان مجلس حلقه اتصال مردم و دولت هستند/ خدمات و اقدامات دکتر مرتضوی در دولت سیزدهم قابل تقدیر است

کاهش نرخ بیکاری در استان سمنان

رویکرد ما بر محور تضمین عدالت است/ دولتمردان و مسئولان خواب و خوراک را بر خود حرام و به موضوع اشتغال توجه کنند

مسابقات کشتی قهرمانی کشتی کارگران کشور در لرستان برگزار می شود

با تأسیس 14 خانه بهداشت جدید در استان اصفهان 1843 کارگر تحت پوشش خدمات بهداشتی قرار گرفتند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دادخواستها و زمان رسیدگی به دعاوی کارگری و کارفرمایی در استان کاهش یافت

فروزان : روابط تجاری و اقتصادی ایران و اندونزی تقویت می شود

بیش از یک هزار نفر در استان لرستان مقرری‌ بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

نقش مؤثر ورزش کارگری در افزایش نشاط و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه

دکتر «سید صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

پرداخت تسهیلات به 596 طرح مشاغل خانگی در کرمانشاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: تقویت بستر کار و تولید با توسعه تشکل ها و انجمنهای صنفی کارگری و کارفرمایی

1600 نابینا و کم بینا در سیستان و بلوچستان از خدمات بهزیستی بهره‌مند هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: کاهش حوادث کار با بازرسی مستمر و جامع از کارخانجات

اعلام وصول نامه معرفی «مرتضوی» به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی

دکتر «مرتضوی» به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: هفته جهانی کارآفرینی بیش از یک رویداد اطلاع‌رسانی هماهنگ است

مسابقه قوی ترین مردان کارگر کشور در شهرستان بافق برگزار شد

نشست آموزشی توجیهی بازرسان تیم خود ارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برگزار شد

120 طرح با سرمایه گذاری 13 هزار میلیارد تومان، مصوب سفر هیات دولت به کرمانشاه تامین مالی شد

اولین اتحادیه استانی شرکت‌های تعاونی توسعه عمرانی شهرستانی استان فارس افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هزینه کردن در زمینه ورزش کارگری منجر به رونق تولید می شود

انعقاد تفاهمنامه همکاری اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم با فرماندهی انتظامی استان

مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به بیش از 15 هزار جوان در سیستان و بلوچستان ارائه شد

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بر افزایش گشت‌های شناسایی و برخورد با اشتغال غیرمجاز اتباع خارجی

ضرورت برنامه ریزی در توانمندسازی و افزایش کیفیت زندگی سالمندان در استان البرز

تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و نظام مهندسی قزوین جهت اجرایی کردن سامانه ارسال الکترونیکی گزارش ایمنی ساختمان برای اولین بار در کشور

نوسازی ناوگان حمل و نقل بین شهری با ورود 2 هزار و 500 خودرو جدید / سهم 21 درصدی بخش تعاون از حمل و نقل بین شهری کشور

اجرای طرح سراسری بازرسی از کارگاه های پرخطر در استان البرز

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید خدمات متنوع و با کیفیت به اقشار سالمند و بازنشسته ارائه شود

2 میلیارد و 800 میلیون ریال جریمه از کارفرمایان متخلف در سیستان و بلوچستان وصول شد

ایجاد 6 هزار شغل در دو ماه اخیر در سیستان و بلوچستان

سالانه بیش از 400 هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود / 21 هزار کمیته حفاظت فنی در کشور فعال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه لاستیک بارز: کارگران در دوره های مختلف چرخ های تولید را به حرکت درآورده اند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سلامت جسمی و روحی کارگران با ورزش و تحرک امکانپذیر است

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

باشگاه کارآفرینان نوجوان در کرمانشاه تشکیل می شود

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی لرستان تاکید شد: افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

تحقق 60 درصدی تعهدات اشتغالزایی در کردستان

بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت زنجان در سطح استان برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:همه شهرستان‌های کرمانشاه صاحب شرکت تعاونی "توسعه و عمران" می شوند

28 درصد از تعهد اشتغال استان خراسان شمالی محقق شده است

سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی: اجرای هرگونه اقدامات توسعه‌ای در کشور نیازمند پیوست اجتماعی است

عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اشتغال بررسی شد

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تشکیل نشست های شورای هماهنگی با مجمع نمایندگان استان یزد به صورت فصلی

رتبه دوم خراسان شمالی در مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما

بازدید سرپرست وزارت رفاه از کارخانه فولاد اکسین خوزستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تشکیل تعاونی های دانش بنیان از مهمترین اولویت های پیش رو است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر تاکید کرد: توسعه کارآفرینی و اشتغال در قالب تعاونیها در دولت سیزدهم

رییس فدراسیون ورزش کارگری: گیلان یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: مردمی کردن اقتصاد، از الزامات اقتصاد مقامتی است

افتتاح اولین واحد‌های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در زاهدان

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر کردستانی برگزار شد

بازسازی روحیه تعاون کاری اساسی است

شکوفایی ویژه بخش تعاون در دولت سیزدهم

بازدید دکتر زاهدی‌وفا از نمایشگاه «رسم تعاون»

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: تقویت تعاونی ها برای هم افزایی و عدالت محوری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رویکرد عدالت محوری دولت سیزدهم توسط تعاونی ها محقق می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مشکلات تعاونی‌های قزوین رصد و پیگیری می‌شود

مسکنی در آیین افتتاحیه سامانه نقل و انتقال الکترونیکی عضویت شرکت‌های تعاونی: هوشمند‌سازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود

دهنوی: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند

رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره): الگوی تعاون موجب رشد و تحول اشتغال کشور می‌شود

مردمی‌سازی اقتصاد با الگوی تعاون موجب افزایش اعتماد عمومی می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: 1938 تعاونی در کردستان با 184 هزار نفر عضو وجود دارد

کسب رتبه دوم کشوری استان سمنان در ایجاد اشتغال

مسکنی‌: نمایشگاه «رسم تعاون» با رویکرد مردمی برگزار می شود

تعاونی‌های استان مرکزی 14 میلیون دلار از تولیدات خود را صادر کردند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی شورای هماهنگی خدمات گسترده ای به جامعه کار و تولید ارائه می کنند

آغاز عملیات اجرایی فاز اول شهرک شیلاتی پرورش میگوی عامری بندر دیلم

پرداخت بیش از چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به کشور ارائه می کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش و الگوسازی است

افتتاح طرح شاخص استان زنجان همزمان با هفته تعاون

اشتغال بیش از 19 هزار بوشهری و افزایش 2 درصدی میزان اشتغال استان

راهیابی یک تعاونی از لرستان به بخش ملی رقابت های جشنواره تعاونی های برتر

آیت‌الله عبادی: برنامه‌های دولت امیدبخش باشد زاهدی‌وفا: پیشرفت پروژه‌های عمرانی در هفته دولت منعکس می‌شود

ظرفیت‌های آموزشی و مهارتی مرکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند بررسی شد/ مهارت‌آموزی محور اصلی اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت سیزدهم است

تعاونی های برتر استان لرستان معرفی می شوند

همزمان با آغاز هفته تعاون:34 طرح تعاونی در اصفهان به بهره برداری می رسد

تعاونی‌های استان مرکزی در دولت سیزدهم 720 فرصت شغلی ایجاد کردند

برگزاری دوره آموزشی طرح طبقه بندی مشاغل در استان یزد