پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با توجه به حجم بالای خدماتی که دستگاه های تابعه به مردم ارائه می‌دهند، بنابراین روابط عمومی ها باید ارتباط قوی و محکمی با رسانه ها به خصوص رسانه ملی و شبکه استانی یزد داشته باشند.

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

پیام آذری - آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص مسکن مهر گفت: تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده در اولویت کاری ما قرار دارد و رسیدگی به تخلفات سال های گذشته به نوعی باشد که از سرعت تکمیل پروژه های باقیمانده کاسته نشود.

زاهدی وفا: هم‌افزایی همه جانبه زیرمجموعه‌های وزارت کار لازمه خدمت رسانی بهتر به مردم و رونق کار و تولید است

پیام آذری - تعدادی از زیرمجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه های مختلف شامل مرکز آموزش فنی و حرفه ای ۲۲ بهمن ساری، بیمارستان حکمت ساری، شرکت چوب و کاغذ مازندران، شرکت صنایع کاغذسازی حریر قائمشهر، مرکز آموزش شرکت ملی نفتکش در محمودآباد و تأسیسات بندری و کشتیرانی نوشهر در روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد بازدیدهای از پیش اعلام نشده دکتر محمدهادی زاهدی وفا سرپرست این وزارتخانه بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اشتغال‌آفرینی تعاونی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی طی دیداری با رئیس پارک علم و فناوری استان، پیشرفت فناوری و نوآوری در مشاغل تعاونی به جهت اشتغال‌آفرینی حاصل از آن با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق را خواستار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهارت آموزی جوانان اشتغال در استان را رونق می دهد

پیام آذری - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: مهمترین مسئله ای که موجب رونق اشتغال و تحرک در این بخش می شود مهارت آموزی جوانان جویای کار است .

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: عدالت در رسیدگی به مطالبات کارگر و کارفرما در مراجع حل اختلاف

پیام آذری - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به صدور آرای سازشی در مراجع حل اختلاف اشاره کرد و گفت: دادخواست‌های کارگر و کارفرما با عدالت رسیدگی شود .

بیش از یک هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزا به کرمانشاه اختصاص یافت

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ششمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: ۱ هزار و ۳۳۶ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه موضوع بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ ویژه دستگاه های اجرای حمایتی( کمیته امداد امام خمینی (ره ) و بهزیستی) به استان کرمانشاه اختصاص داده شد.

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

پیام آذری - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مباحث مرتبط با تضمین امنیت شغلی و قراردادهای کار با اجماع نظر جامعه کارگری و کارفرمایی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش رشته های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه های فنی و حرفه ای مطرح است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سعی و تلاشمان برقراری عدالت در آرای صادره سخت و زیان آور است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: رسیدگی به پرونده های مشاغل سخت و زیان آور یکی از خدماتی است که توسط این اداره کل به کارگران شریف استان ارائه می شود و مرکز بهداشت و اداره کل تامین اجتماعی نیز در این خدمت دخیل هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

پیام آذری - همزمان با روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای مراسم گرامیداشت این روز و تقدیر از مربیان و آموزشگاه های برتر استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: پیشگامی بانوان گیلانی در ایجاد اشتغال

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این‌که هزار و ۱۹۸ نفر اشتغال خانگی از ابتدای سال تاکنون در استان ایجاد شده است، گفت: این تعداد اشتغال توسط ۷۴۵ نفر از بانوان و ۴۵۳ نفر از آقایان انجام گرفته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

پیام آذری - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است، از کمک و مساعدت به واحدهای اقتصادی نیمه فعال و راکد شهرستان نورآباد خبر داد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

پیام آذری - توجه به نقش تأثیرگذار شرکت های تعاونی مرزنشینان در کمک به رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال، تامین کالاهای اساسی و تثبیت جمعیت در مرزها، اهمیت توجه به مسائل و مشکلات و رفع موانع موجود این تعاونی‌ها را دوچندان می‌کند.

فراگیری آموزش مهارتی توسط بیش از ۷ هزار گیلانی

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با بیان این که در سه ماه نخست امسال هفت هزار و ۷۳۷ نفر دوره آموزش‌های مهارتی را در مراکز دولتی فرا گرفته‌اند، گفت: این آموزش‌ها در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای برای متقاضیان در گیلان ارایه شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

پیام آذری - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت تعاونی کیمیا پژوهان صنعت سبز گفت: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه کارگری گفت: ورزش کارگری یکی از مقوله های مهم در جامعه محسوب می شود. اهمیت دادن به این بخش می تواند در افزایش انسجام و همدلی کارگران در محیط کار نیز موثر باشد.

بخش تعاون عملی‌ترین ساختار برای مردمی‌سازی اقتصاد کشور است

پیام آذری - تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با هدف استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در احیای جوامع روستایی امضا شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حمایت و پشتیبانی دولت و مسئولین از کارفرمایان و واحدهای اقتصادی موجب ایجاد فرصت های شغلی پایدار در استان می شود.

گیلان با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی در رتبه پنجم کشور قرار دارد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: در چهار ماهه نخست سال تا کنون با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی ۳۱ درصد از میزان اشتغال تعهدی محقق شده است که از این حیث در رتبه پنجم کشور قرار داریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ و تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون امسال به تعاونی‌های استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئولان ایمنی بازوان ما در صنعت هستند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: به رغم وجود ابزارهای قانونی نظیر ضمانت اجرایی، معرفی به دستگاه قضایی و... اولویت ما فرهنگ سازی و آموزش در حوزه ایمنی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ظرفیت کامل مجموعه ورزشی کارگران باید در خدمت همه مردم استان باشد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به استقبال جمع زیادی از کارگران و ورزشکاران و مردم در استفاده از مجموعه ورزشی کارگران باید با تمام توان در خدمت رسانی درست و به موقع تلاش کنیم .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه های مبنایی و تاثیرگذار داریم

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: برنامه های مبنایی و اثرگذار در دستور کار کمیته های عفاف و حجاب و اعضاء شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل قرار گیرد.

۲۳ طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

پیام آذری - مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح ۲۳ طرح اشتغال زایی در هفته بهزیستی در سراسر استان خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۱۳۹ شغل و در سال گذشته ۶۷۵ برای مددجویان ایجاد شده است.

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد

پیام آذری - نشست کمیته فنی تسهیلات پایدار روستایی به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با حضور نمایندگان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره کل کار کردستان برگزار شد.

عزم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای دانش بنیان کردن تعاونی ها

پیام آذری - در راستای تحقق شعار سال "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" تفاهم نامه همکاری های مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پارک علم و فناوری استان کردستان امضا شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: مهارت، خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه است

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بازدید از واحد تولیدی کفش پیشگامان دنیلی در منطقه صنعتی منطقه آزاد تجاری ارس با اشاره به اینکه استان آذربایجان شرقی و صنعتگران و کارگران تلاشگر در مجموعه های مختلف در عرصه اقتصادی و توسعه استان پیشگام هستند، افزود: مهارت خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه به شمار می‌رود که آذربایجان شرقی مهد آن است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ورزش و محیط های ورزشی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه ورزش و محیط های ورزشی از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند، گفت: توجه به مسائل فرهنگی از آسیب های اجتماعی، بزهکاری های نوجوانان و جوانان، اعتیاد و...جلوگیری کرده و مهمترین راه مبارزه با این نوع آسیب ها در جامعه، آگاهی‌بخشی و ترغیب نوجوانان و جوانان به ورزش است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در نشست کمیته بیمه و درمان استان گفت: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است و خدمات بسیار خوبی را از لحاظ کیفیت خدمت، به جامعه ارائه می کند.

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

پیام آذری - نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان قم با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان ، اعضاء هیئت اندیشه ورز سازمان ، مربیان صالحین بسیج کارگری ،فرماندهان پایگاه و نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی برگزار شد.

تعاونی تامین نیاز فروش محصولات مشاغل خانگی در خرم‌آباد تشکیل شد

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز و فروش بهتر و سریعتر محصولات تولیدی مشاغل خانگی تعاونی‌ تامین نیاز این محصولات در خرم آباد تشکیل شد .

همزمان با دهه امامت و ولایت؛ رهایی دو زندانی کارگر در آستانه عید غدیر

پیام آذری - همزمان با دهه امامت و ولایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با همکاری مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران و انجمن صنفی کارفرمایان استان یزد شرایط آزادی دو کارگر زندانی غیر عمد را فراهم کرد.

تعاونی‌های مصرف و مسکن صیادان جنوب سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تامین نیاز و افزایش خدمات دهی به قشر پر تلاش صیادان جنوب استان، تعاونی‌های مصرف و مسکن برای این عزیزان تشکیل می‌شود.

تفاهم‌نامه «توسعه تعاون فارس» منعقد شد

پیام آذری - به منظور توسعه بخش تعاون و گسترش همکاری ها و تقویت مشارکت و استفاده بهینه از منابع با هدف تقویت و توسعه مشارکت مردمی تفاهم نامه‌ای بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با سازمان بسیج مهندسین این استان منعقد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاون، عدالت محورترین بخش اقتصاد است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: از آنجایی که تعاون عدالت محورترین بخش اقتصاد است باید بتواند تولید ثروت داشته باشد و این تولید ثروت و رویکرد عدالت محور، شاخص موفقیت تعاونی‌ها است.

عیسی زاده: کمیسیون اجتماعی مجلس برای حل مشکلات بخش تعاون کشور عزم جدی دارد نگاهداری: بخش تعاون با رویکرد مردمی احیا می‌شود

پیام آذری - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در آئین گرامیداشت روز جهانی تعاون که با حضور دکتر «محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد با تبریک این روز و عضویت اتاق تعاون ایران در هیات مدیره اتحادیه بین‌المللی تعاون گفت: ۲۵ درصد اقتصاد کشور در برنامه ششم توسعه برای تعاونی‌ها مشخص شده است که تاکنون این هدف محقق نشده است.

رییس هیات اندیشه‌ورز بسیج کارگری سیستان و بلوچستان: با تفکر بسیجی و کار جهادی بر مشکلات و چالش ها غلبه خواهیم کرد

پیام آذری - رییس هیات اندیشه ورز بسیج کارگری و کارخانجات سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط تحریم ظالمانه دشمنان بر علیه ملت ایران، تفکر بسیجی و کار جهادی می تواند راهگشا و عامل غلبه بر مشکلات و چالش ها باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:تکریم یادگاران شهدا بر همه واجب و لازم است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه انقلاب اسلامی و تداوم آن را مدیون شهدا، ایثارگران و یادگاران آنان دانست و اظهار کرد: تکریم یادگاران شهدا بر همه واجب و لازم است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: بهره‌مندی از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی افزایش می‌یابد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به ظرفیت های جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف همکاری، تعامل و بهره مندی از این ظرفیت های در کار و تولید استان ضروری است و باید افزایش یابد .

ساير مطالب

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی شرکت‌های دانش بنیان تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل می‌کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال بومی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد است

11 مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند

بیش از 11 هزار شغل تعهد اشتغال سال 1401 استان سمنان

دومین نشست کارگروه و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: دستگاه های اجرایی در ثبت اشتغال تعهدی خود در سامانه رصد جدیت داشته باشند

3087 میلیارد تومان به حوزه اشتغال گلستان اختصاص یافت

286 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری در استان یزد پرداخت شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رویکرد اصلی وزارت مردم رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه است

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران: همه دستگاههای اجرایی برای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند

وزیر کار به شهدای شهرستان اردل ادای احترام کرد

احداث مجتمع 100 هکتاری گلخانه‌ای در اردل/ ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان از مصوبات سفر رئیس‌جمهور است

دیدار دکتر عبدالملکی با خانواده شهید شاخص فضل‌الله عالی‌پور

دیپلماسی اقتصادی دولت بستری برای رشد صادرات/ 270‌هزار میلیارد تومان‌ تسهیلات به تولیدکنندگان پرداخت می‌شود

بازدید وزیر کار از پروژه نیمه‌تمام سد گهرو در چهارمحال و بختیاری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد چهارمحال و بختیاری شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز ممنوع است

از ابتدای امسال تاکنون 723 فقره مجوز مشاغل خانگی در استان کرمان صادر شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: دولت مشاغل خانگی را ساماندهی و مورد حمایت خود قرار داده است

برگزاری نخستین نشست مدیران عضو شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان کردستانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: یافتن شغل برای کارجویان با رویکرد دانش بنیان و فناور در دستور کار قرار گیرد

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان: ورزش یک بستر آماده برای پرورش فکری و جسمی جوانان است

پیشنهاد طرح گنجاندن شرایط کار ایمن و سالم در چارچوب اصول و حقوق بنیادی کار در مجمع عمومی اجلاس بین‌المللی کار از طرف ایران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، توانمندسازی و مهارت از مهمترین ابزارهای ایجاد اشتغال پایدار است

حمایت نماینده مردم شهرستان اسفراین از برنامه های محوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بزرگترین رویداد آموزش تخصصی صنعت پوشاک در کرمانشاه برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: سند توسعه اشتغال استان با توجه به مولفه های زیست بومی ملی اشتغال تدوین شده است

تأکید بر تشکیل تعاونی های کیفی با محوریت دانش بنیان

رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی جزء چهار کلان پروژه وزارت مردم

برگزاری نشست دستورالعمل اجرایی مقابله با فقر مطلق در استان خراسان شمالی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: جامعه امروز به تکنسین و افراد ماهر نیاز دارد

دوره‌های آموزش تخصصی پیشگیری از حوادث برای کارگران ساختمان برگزار می‌شود

حمایت از کسب و کارهای کشاورزی و دامپروی با رویکرد اشتغال‌آفرینی

18 درصد از منابع سازمان تأمین‌ اجتماعی باید از حوزه سرمایه‌گذاری تأمین شود

کلنگ احداث کارخانه آهن اسفنجی به ظرفیت 7/1 میلیون تُن در بافق به زمین زده شد

وزیر تعاون‌ در تبریز: برنامه امسال 30 میلیون نفر_ساعت آموزش در مشاغل آینده و دانش‌بنیان است

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان ورزقان

سفر دکتر عبدالملکی به شهرستان ورزقان

حمایت و پشتیبانی از برگزاری نمایشگاه‌های کار در سراسر کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تک فرزندی موجب افزایش چالش های اقتصادی می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: سازش و تسریع در زمان رسیدگی به پرونده ها در اولویت مراجع حل اختلاف باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تولید ثروت مبتنی بر دانش با تعاون منجر به عدالت و پیشرفت خواهد شد

اجرای طرح پیک کارآفرین در روستاهای خراسان شمالی

شستا در زاهدان و میل نادر نیروگاه خورشیدی احداث می‌کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: اشتغال ایجادشده دستگاه‌های اجرایی راستی آزمایی خواهد شد

بازرسی ویژه از «معدن زغال‌سنگ ملچ آرام» گلستان

82 درصد تسهیلات مشاغل خانگی سهمیه سال 1400 در کرمانشاه پرداخت شد

جنبش عدم‌تعهد برای رفع ناعدالتی‌های بین‌المللی نقش‌آفرینی کند/ تأکید دکتر عبدالملکی بر لزوم بازنگری در نظام تصمیم‌گیری سازمان بین‌المللی کار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: انجام دقیق و سریع امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارآفرینان خط مقدم تحقق شعار سال در تولیدات دانش بنیان هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: بیمه اجتماعی در توسعه و ماندگاری مناطق روستایی نقش مهمی دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نظارت بر عملکرد انجمن ها و تشکل های کارگری و کارفرمایی با جدیت دنبال شود

مشکلات و موانع پیش روی اجرای طرح مسکن کارگری در یزد بررسی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سوم خرداد فرصتی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران است

نشست هم‌اندیشی رفع موانع پیش‌روی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور در کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر انجام بازرسی های پیشگیرانه تاکید کرد

بیش از 2 هزار شغل در دو ماهه اول سال 1401 در کرمانشاه ایجاد شد

سرپرست مرکز حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

رئیس سازمان حراست کل کشور: حراست وزارت کار در 9 ماه گذشته از برترین حراست های کشور بوده است

وظیفه روابط عمومی انتقال سخنان مردم به دستگاه است

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

راه‌اندازی شبکه انتشار و‌ اطلاع‌رسانی وزارت مردم

رونمایی از میثاق‌نامه جهادگران امیدآفرین وزارت مردم

طرح شناسایی افراد نیازمند به منظور ریشه کنی فقر مطلق در خراسان شمالی سرعت می گیرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: توزیع عادلانه تسهیلات اشتغالزا در استان

امسال 26 هزار فرصت شغلی در استان قزوین ایجاد می شود

مشاور علمی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

کاریابی‌ها در سراسر کشور با هدف اشتغال‌زایی تقویت می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: رسیدگی و برطرف کردن مشکلات مردم از وظایف ما است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه اشتغال با مشاغل خرد و کلان نیاز به سرعت عمل در جذب تسهیلات دارد

یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می‌شود

سرپرست اداره کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

استقرار نظام ملی احسان و نیکوکاری در کشور نیازمند کمک‌های حرفه‌ای است

وام ضروری “نوبت پنجم” بازنشستگان کشوری پرداخت شد

وزارت مردم، جلوه جهاد تبیین و امیدآفرینی - حجت الله عبدالملکی / وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام تسلیت دکتر عبدالملکی در پی درگذشت حجت الاسلام فاطمی نیا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان عنوان کرد: تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری

88 درصد جمعیت استان چهارمحال و بختیاری یارانه دریافت می کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بیکاران ناامید از یافتن شغل نباشند

بیش از 80 درصد یزدی ها یارانه دریافت کردند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روند پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در استان لرستان تسریع شود

کمک معیشتی ماه اول با دستور رئیس‌جمهور به حساب همه افراد متقاضی در سامانه واریز شده و بعد از تایید قابل برداشت خواهد بود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست

کمک معیشتی ماه اول به حساب همه مشمولان قبلی که متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود/ وزارت رفاه ظرف یک ماه درخواستها را بررسی و اعلام نظر نماید

کمیته احیای واحدهای تولیدی در استان زنجان راه‌اندازی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار هستیم

صادرات 105 میلیون دلاری تعاونی‌های خراسان رضوی، ظرفیتی پنهان در بخش اشتغال

جذب 97 درصدی اعتبارات تعاون در سمنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: امسال سال مهمی در راستای ایجاد اشتغال است

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: بالندگی و توسعه در گرو همدلی میان کارگر و کارفرماست

مهم‌ترین مسائل صندوق بازنشستگی و بازنشستگان کشوری با حضور مدیران استانی بررسی شد

‏⁧‫معیشت‬⁩ و ⁧‫آرامش‬⁩ مردم دغدغه اصلی رئیس‌جمهور است/ هر فردی به هر دلیلی مشمول دریافت یارانه نشده 3 ماه فرصت اعلام دارد

به دغدغه های یارانه ای پاسخ داده شد/ درخواست در سامانه حمایت به معنی ثبت اعتراض به دهک بندی است

کمیته علمی تدوین برنامه جامع تحقق سیاست های تأمین اجتماعی تشکیل شد

اطلاعیه شماره یک؛ شماره‌های تماس پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص دهک‌بندی یارانه ها اعلام شد؛ جاماندگان یارانه با سازمان هدفمندی یارانه‌ها ارتباط برقرار کنند

کارگران کردستانی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز: تقویت معیشت کارگران اولویت برنامه‌ها باشد

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جشنواره امتنان استان البرز: بستر برای ایجاد تحول در بخش تولید کشور فراهم است