پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

سومین نشست مقابله با فقر مطلق در استان خرسان شمالی تشکیل شد

پیام آذری - سومین نشست هم اندیشی به منظور انجام هماهنگی ها در خصوص دستورالعمل مقابله با فقر مطلق و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو در محل استانداری خراسان شمالی برگزارشد .

جلیلی: «روایت جهاد» گفتمان همه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

پیام آذری - نشست هم اندیشی طرح تبیین " روایت جهاد ، رقابت خدمت " با حضور مدیر کل دفتر امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون و جمعی از کارشناسان دفتر امور استانها، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و دبیر شورای هماهنگی مدیران استان در محل دفتر امور استان ها برگزار شد‌.

مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: نشست‌های طرح تبیین «روایت جهاد - رقابت خدمت» با هدف افزایش توان دولت در خدمت‌رسانی است

پیام آذری - مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نشست های طرح تبیین «روایت جهاد - رقابت خدمت» با هدف افزایش توان دولت در خدمت‌رسانی، افزایش همکاری و تعامل بین دستگاه ها در تسریع روند حل مسائل و مشکلات استان ها برگزار می شود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و صیانت از نیروی کار مهمترین کارکردهای اصلی این اداره کل است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حمایت، صیانت و حفاظت از نیروی کار یکی از مطالب مهم در ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه‌های استان است که از مهمترین اولویت این اداره کل است و باید با جدیت پیگیری شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با توجه به حجم بالای خدماتی که دستگاه های تابعه به مردم ارائه می‌دهند، بنابراین روابط عمومی ها باید ارتباط قوی و محکمی با رسانه ها به خصوص رسانه ملی و شبکه استانی یزد داشته باشند.

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

پیام آذری - آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص مسکن مهر گفت: تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده در اولویت کاری ما قرار دارد و رسیدگی به تخلفات سال های گذشته به نوعی باشد که از سرعت تکمیل پروژه های باقیمانده کاسته نشود.

زاهدی وفا: هم‌افزایی همه جانبه زیرمجموعه‌های وزارت کار لازمه خدمت رسانی بهتر به مردم و رونق کار و تولید است

پیام آذری - تعدادی از زیرمجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه های مختلف شامل مرکز آموزش فنی و حرفه ای ۲۲ بهمن ساری، بیمارستان حکمت ساری، شرکت چوب و کاغذ مازندران، شرکت صنایع کاغذسازی حریر قائمشهر، مرکز آموزش شرکت ملی نفتکش در محمودآباد و تأسیسات بندری و کشتیرانی نوشهر در روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد بازدیدهای از پیش اعلام نشده دکتر محمدهادی زاهدی وفا سرپرست این وزارتخانه بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اشتغال‌آفرینی تعاونی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی طی دیداری با رئیس پارک علم و فناوری استان، پیشرفت فناوری و نوآوری در مشاغل تعاونی به جهت اشتغال‌آفرینی حاصل از آن با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق را خواستار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهارت آموزی جوانان اشتغال در استان را رونق می دهد

پیام آذری - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: مهمترین مسئله ای که موجب رونق اشتغال و تحرک در این بخش می شود مهارت آموزی جوانان جویای کار است .

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: عدالت در رسیدگی به مطالبات کارگر و کارفرما در مراجع حل اختلاف

پیام آذری - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به صدور آرای سازشی در مراجع حل اختلاف اشاره کرد و گفت: دادخواست‌های کارگر و کارفرما با عدالت رسیدگی شود .

بیش از یک هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزا به کرمانشاه اختصاص یافت

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ششمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: ۱ هزار و ۳۳۶ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه موضوع بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ ویژه دستگاه های اجرای حمایتی( کمیته امداد امام خمینی (ره ) و بهزیستی) به استان کرمانشاه اختصاص داده شد.

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

پیام آذری - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مباحث مرتبط با تضمین امنیت شغلی و قراردادهای کار با اجماع نظر جامعه کارگری و کارفرمایی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش رشته های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه های فنی و حرفه ای مطرح است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سعی و تلاشمان برقراری عدالت در آرای صادره سخت و زیان آور است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: رسیدگی به پرونده های مشاغل سخت و زیان آور یکی از خدماتی است که توسط این اداره کل به کارگران شریف استان ارائه می شود و مرکز بهداشت و اداره کل تامین اجتماعی نیز در این خدمت دخیل هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

پیام آذری - همزمان با روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای مراسم گرامیداشت این روز و تقدیر از مربیان و آموزشگاه های برتر استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: پیشگامی بانوان گیلانی در ایجاد اشتغال

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این‌که هزار و ۱۹۸ نفر اشتغال خانگی از ابتدای سال تاکنون در استان ایجاد شده است، گفت: این تعداد اشتغال توسط ۷۴۵ نفر از بانوان و ۴۵۳ نفر از آقایان انجام گرفته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

پیام آذری - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به این که اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است، از کمک و مساعدت به واحدهای اقتصادی نیمه فعال و راکد شهرستان نورآباد خبر داد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

پیام آذری - توجه به نقش تأثیرگذار شرکت های تعاونی مرزنشینان در کمک به رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال، تامین کالاهای اساسی و تثبیت جمعیت در مرزها، اهمیت توجه به مسائل و مشکلات و رفع موانع موجود این تعاونی‌ها را دوچندان می‌کند.

فراگیری آموزش مهارتی توسط بیش از ۷ هزار گیلانی

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان با بیان این که در سه ماه نخست امسال هفت هزار و ۷۳۷ نفر دوره آموزش‌های مهارتی را در مراکز دولتی فرا گرفته‌اند، گفت: این آموزش‌ها در قالب دوره‌های فنی و حرفه‌ای برای متقاضیان در گیلان ارایه شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

پیام آذری - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت تعاونی کیمیا پژوهان صنعت سبز گفت: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه کارگری گفت: ورزش کارگری یکی از مقوله های مهم در جامعه محسوب می شود. اهمیت دادن به این بخش می تواند در افزایش انسجام و همدلی کارگران در محیط کار نیز موثر باشد.

بخش تعاون عملی‌ترین ساختار برای مردمی‌سازی اقتصاد کشور است

پیام آذری - تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با هدف استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در احیای جوامع روستایی امضا شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: حمایت و پشتیبانی دولت و مسئولین از کارفرمایان و واحدهای اقتصادی موجب ایجاد فرصت های شغلی پایدار در استان می شود.

گیلان با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی در رتبه پنجم کشور قرار دارد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: در چهار ماهه نخست سال تا کنون با ثبت ۹ هزار و ۴۹۳ فرصت شغلی ۳۱ درصد از میزان اشتغال تعهدی محقق شده است که از این حیث در رتبه پنجم کشور قرار داریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ و تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون امسال به تعاونی‌های استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئولان ایمنی بازوان ما در صنعت هستند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: به رغم وجود ابزارهای قانونی نظیر ضمانت اجرایی، معرفی به دستگاه قضایی و... اولویت ما فرهنگ سازی و آموزش در حوزه ایمنی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ظرفیت کامل مجموعه ورزشی کارگران باید در خدمت همه مردم استان باشد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به استقبال جمع زیادی از کارگران و ورزشکاران و مردم در استفاده از مجموعه ورزشی کارگران باید با تمام توان در خدمت رسانی درست و به موقع تلاش کنیم .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه های مبنایی و تاثیرگذار داریم

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: برنامه های مبنایی و اثرگذار در دستور کار کمیته های عفاف و حجاب و اعضاء شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل قرار گیرد.

۲۳ طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

پیام آذری - مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح ۲۳ طرح اشتغال زایی در هفته بهزیستی در سراسر استان خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۱۳۹ شغل و در سال گذشته ۶۷۵ برای مددجویان ایجاد شده است.

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد

پیام آذری - نشست کمیته فنی تسهیلات پایدار روستایی به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با حضور نمایندگان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره کل کار کردستان برگزار شد.

عزم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای دانش بنیان کردن تعاونی ها

پیام آذری - در راستای تحقق شعار سال "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" تفاهم نامه همکاری های مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پارک علم و فناوری استان کردستان امضا شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: مهارت، خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه است

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بازدید از واحد تولیدی کفش پیشگامان دنیلی در منطقه صنعتی منطقه آزاد تجاری ارس با اشاره به اینکه استان آذربایجان شرقی و صنعتگران و کارگران تلاشگر در مجموعه های مختلف در عرصه اقتصادی و توسعه استان پیشگام هستند، افزود: مهارت خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه به شمار می‌رود که آذربایجان شرقی مهد آن است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ورزش و محیط های ورزشی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه ورزش و محیط های ورزشی از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند، گفت: توجه به مسائل فرهنگی از آسیب های اجتماعی، بزهکاری های نوجوانان و جوانان، اعتیاد و...جلوگیری کرده و مهمترین راه مبارزه با این نوع آسیب ها در جامعه، آگاهی‌بخشی و ترغیب نوجوانان و جوانان به ورزش است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در نشست کمیته بیمه و درمان استان گفت: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است و خدمات بسیار خوبی را از لحاظ کیفیت خدمت، به جامعه ارائه می کند.

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

پیام آذری - نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان قم با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان ، اعضاء هیئت اندیشه ورز سازمان ، مربیان صالحین بسیج کارگری ،فرماندهان پایگاه و نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی برگزار شد.

تعاونی تامین نیاز فروش محصولات مشاغل خانگی در خرم‌آباد تشکیل شد

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز و فروش بهتر و سریعتر محصولات تولیدی مشاغل خانگی تعاونی‌ تامین نیاز این محصولات در خرم آباد تشکیل شد .

همزمان با دهه امامت و ولایت؛ رهایی دو زندانی کارگر در آستانه عید غدیر

پیام آذری - همزمان با دهه امامت و ولایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با همکاری مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران و انجمن صنفی کارفرمایان استان یزد شرایط آزادی دو کارگر زندانی غیر عمد را فراهم کرد.

تعاونی‌های مصرف و مسکن صیادان جنوب سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تامین نیاز و افزایش خدمات دهی به قشر پر تلاش صیادان جنوب استان، تعاونی‌های مصرف و مسکن برای این عزیزان تشکیل می‌شود.

تفاهم‌نامه «توسعه تعاون فارس» منعقد شد

پیام آذری - به منظور توسعه بخش تعاون و گسترش همکاری ها و تقویت مشارکت و استفاده بهینه از منابع با هدف تقویت و توسعه مشارکت مردمی تفاهم نامه‌ای بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با سازمان بسیج مهندسین این استان منعقد شد.

ساير مطالب

برپایی سفره اطعام حسینی با توزیع 6000 پرس غذای گرم در بناب

راه‌اندازی دوباره سامانه اطلاع‌رسانی بین‌المللی تبریز

استاد ادبیات و زبان فارسیِ اهل فرانسه درگذشت

امبر هرد اعلام ورشکستگی کرد

چهاردهمین همایش سه ساله های حسینی در البرز برگزار شد

برگزاری پویش «مکتب حسینی» در آذربایجان شرقی

امام جمعه اردبیل: برای تامین اعتبار شورای فرهنگ عمومی با مشکل اساسی مواجه هستیم

معاون وزیر ارشاد: بر عدالت فرهنگی در استان‌ها متمرکز شده‌ایم

صدای یا حسین(ع) در کمپ‎ های ترک اعتیاد ورامین طنین انداز شد

آموزه‌های معرفتی کربلا در جامعه تبیین شود

آداب و شیوه‌های امر به معروف و نهی از منکر

امر به معروف و نهی از منکر ویژگی‌های ممتاز امام حسین(ع) است

شعر عاشورایی نیّر تبریزی

خبر خوش بازسازی مزار ثقه‌الاسلام شهید

طرح هجرت در 130 مدرسه استان اردبیل اجرا می‌شود

رشد 142 درصدی پرداخت زکات در آذربایجان شرقی

مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

فیدان چه نوع قالب شعری است؟

حفظ تعادل و میانه‌روی

شب اول محرم...

آیین استقبال از محرم در بقعه شیخ صفی اردبیلی

زائران ترکیه ای امام رضا از مرز زمینی بازرگان وارد ایران شدند

آبگرم قینرجه در شهر نیر در فهرست آثار میراث طبیعی ملی کشور ثبت شد

جشنواره فجر تا فجر با محوریت نماز برگزار می‌شود

اولویت حوزه فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی «نماز» است

25 موکب آذربایجان‌ غربی برای اربعین حسینی مجوز فعالیت گرفتند

ویژه برنامه سبط‌النبی(ع) امسال مهمان آذربایجان‌غربی است

پیرغلامان حسینی در اردبیل تجلیل شدند

آغاز بازگشت حجاج آذربایجان‌غربی

برگزیدگان مسابقات قرآنی دانش آموزان پسر کشور در تبریز معرفی شدند

آغاز به کار رسمی موزه مشاغل تبریز/ شهردار: برای عظمت تبریز تلاش می‌کنیم

افسانه بایگان از سفر به کربلا تا کشف حجاب! + تصاویر

مجری ایرانی در دریای ترکیه

هنرمندان برای پاسخگویی به نیاز مردم باید به سمت یادگیری رسمی هنر بروند

معادل‌های حاشیه‌ساز؛ از زیرموشی به جای موس‌پد تا آب‌ دزدک به جای سرنگ

حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در استان اردبیل

جشنواره شعر و دل نوشته استان اردبیل ملی می شود

جشنواره کباب بناب منجر به افزایش نشاط و شادی در میان مردم شد

مباهله و اعمال آن

سیاهپوش کردن جامعه پیش از ایام مباهله و غدیر این وقایع را به حاشیه می‌راند

خداحافظی با مدارس کانکسی و سنگی در اردبیل

حکم بازداشت امین فردین صادر شد

شغل مورد علاقه جواد عزتی

برگزاری سی‌وپنجمین گردهمایی عاشیقلار در روستای بنیس شبستر

آذربایجان‌شرقی از استان‌های موفق در طرح ملی تلاوت قرآن کریم است

برگزیدگان جشنواره فیلم تبریز معرفی شدند

پروانه فعالیت موزه تاریخ علوم اردبیل صادر شد

وزیر فرهنگ : دولت برای ارتقای اقتصاد هنر می‌کوشد

مصطفی فرزانه در فرانسه درگذشت

عصارخانه مجموعه قره کلیسا آماده بازدید گردشگران است

پیام تبریک عجیب حسام نواب صفوی به مناسبت عید غدیر/ ویدیو

2000 زائر خارجی از مرز بازرگان وارد کشور می‌شوند

اهتمام به نگاه عادلانه در برگزاری رویدادهای هنری در اردبیل

کمبود مدرسه برای اولی‌ها

نفرات برتر جشنواره «وقارلی قیزلار» اردبیل معرفی شد

تدوین برنامه عملیاتی گامی موثر برای پیشرفت در سالتحصیلی جدید است

هنرمند ارومیه‌ای در جمع فینالیست‌های پنجمین جشنواره بین المللی ستاره‌های صحنه

فراخوان ارسال مقاله به نشریه دانشجویی «کوپلینگ»

برگزاری مراسم عید سعید غدیر در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی

ضرورت عمل به سیره علوی برای عبور از مشکلات کشور

دستان مهربانی که برای اشتغال سرپرستان خانوار کم نمی گذارد

برندگان جشنواره "وقارلی قیزلار" اردبیل معرفی شدند

پیاده روی اربعین طبق پیش‌بینی‌ها انجام می‌شود

عید غدیر خم در تبریز

جشن بزرگ عید غدیر خم، در ورزشگاه باستانی علی ابن ابیطالب (ع) اردبیل+ عکس

واکنش کتایون ریاحی به سخنان کیانیان: جواب او را می‌دهم

رئیس‌جمهور: در پرتوی فرهنگ علوی، امکان غلبه بر تمام مشکلات فعلی کشور وجود دارد

سکوت صحن شیخ صفی‌الدین اردبیلی با شعر و موسیقی شکسته شد

فیلم های کلاسیک هالیوودی برای تعطیلات + عکس

آغاز سامان‌دهی و نوسازی 155 مدارس کانکسی و سنگی در مناطق محروم آذربایجان شرقی

عکس خانم بازیگر در کنار شهره لرستانی (مازیار) جنجالی شد

دومین کنگره بین‌المللی شعر ترکی غدیر به کار خود پایان داد

مجمع جهانی شاعران ترک زبان اهل بیت(ع) در تبریز تشکیل می‌شود

عکس/ پیمانکار باید نواقص مرمت گنبد مسجد امام اصفهان را برطرف کند

هوشنگ ابتهاج از بیمارستان مرخص شد

تخریب بدون مجوز میراث فرهنگی در دانشکده ادبیات تهران

حذف مدارس کانکسی در استان اردبیل

جشنواره آش در برنامه رویداد اردبیل 2023 برگزار می‌شود

اجرای تئاتر سیار ویژه کودکان به مناسبت اعیاد قربان و غدیر + فیلم

نگین در تبریز به صحنه می‌رود

دهکده چی چست ارومیه میزبان جشنواره 8 روزه تابستانی

استاد حوزه و دانشگاه تبریز: مهمترین پیام غدیر سبک زندگی قرآنی است

معاون استاندار اردبیل: جشنواره آش در برنامه رویداد اردبیل 2023 گنجانده خواهد شد

جشنواره تابستانه چی چست ارومیه آغاز بکار کرد

روایت واقعه غدیرخم با هنر پانگاری در تبریز

8 بازیگر خارجی که تغییر جنسیت دادند! + عکس

بازگشت نخستین گروه حجاج به آذربایجان‌شرقی

قوچان پژوه برجسته درگذشت

ببینید| احترام به هوادار به سبک محسن یگانه

پیام امام خامنه‌ای به اولین جشنواره ملی و بین‌المللی سرود فجر

همایش عفاف و حجاب با حضور دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان

نیمه‌تمام ماندن کنسرت محسن یگانه در بوشهر

«نیکلاس کیج» از «جمشید هاشم‌پور» تقلید می‌کند!

رسالت کنگره‌های ملی شهدا «امیدآفرینی در جامعه» است

خودشناسی، بهترین راه شناخت معارف انسانی و معارف است

گلایه هانیه توسلی از مصرف آب و اتفاقاتی که برایش پیش آمد/ ویدئو

رابطه پنهانی بردلی کوپر با هما عابدین دستیار سابق هیلاری کلینتون فاش شد

نیوشا ضیغمی طلاق گرفت؟! + عکس

ناصر تقوایی، کارگردانی که فیلم هایش هرگز زیر تیغ سانسور نرفت + عکس

15 موافقت اصولی برای تاسیسات گردشگری اردبیل صادر شد