پیام آذری

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ایجاد مدیریت یکپارچه فرهنگی در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت

پیام آذری - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به منظور افزایش هرچه بیشتر نشاط اجتماعی در جامعه خواستار ایجاد مدیریت یکپارچه فرهنگی در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت شد.

یکپارچگی مجموعه‌های شهرداری کلیدواژه نمایشگاه است/ وجود ایده‌های غنی و ظرفیت‌های ویژه در بخش حمل و نقل

پیام آذری - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: کلیدواژه نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران، یکپارچگی و همدلی مجموعه‌های شهرداری است.

تبدیل دفاتر خدمات الکترونیک شهر به کلینیک ساختمانی

پیام آذری - مدیرعامل موسسه فناوران شهر تهران گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران قرار است برای نخستین بار این دفاتر را که مردم برای دریافت خدمات مختلف به آنجا مراجعه می کنند را به کلینیک ساختمانی تبدیل کنیم.

فرصت‌سازی نمایشگاه برای معرفی دستاوردهای شهرداری تهران در عرصه بین‌المللی

پیام آذری - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور کلانشهرهای کشورهای مختلف در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری، فرصت بسیار مناسبی برای معرفی و اطلاع‌رسانی دستاوردهای شهرداری در عرصه بین‌المللی است.

دستفروشان خیابان ۱۵ خرداد به زودی ساماندهی می‌شوند/حل مشکلات قانونی برای نوسازی ساختمان‌های ناایمن بازار تهران

پیام آذری - شهردار منطقه ۱۲ در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری ۱۴۰۱ از نمایش دستاوردها و توانمندی‌های شهرداری این منطقه با محوریت تاب‌آوری شهری و ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن به‌ویژه بازار تهران خبر داد.

مهمانان اولین روز نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» چه کسانی بودند؟

پیام آذری - مراسم افتتاحیه نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» با حضور وزیر کشور، شهردار تهران، رئیس و اعضای شورای شهر، شهرداران کلانشهرها، نمایندگان شهرهای خواهرخوانده و مدیران شهری برگزار شد.

مجالی برای تعاملات داخلی و خارجی

پیام آذری - سروری: فرصت برای توسعه تعاملات داخلی و خارجی در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران فراهم شده است.

نمایش دستگاه جامع شبیه ساز زلزله‌/ بسیاری از ظرفیت‌های شهرداری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است

پیام آذری - رنجبریان گفت: در صحن باز نمایشگاه، یک دستگاه شبیه ساز زلزله‌ قرار دادیم، دستگاهی که یکی از شهروندان منطقه ۶ آن‌ را اختراع کرده و در مناطق دیگر وجود ندارد؛ شبیه سازی که درباره این دستگاه برای زلزله انجام شده کامل و جامع است و این دستگاه می‌تواند ظرفیت آموزشی بالایی داشته باشد.

انتقال تجربیات از دوباره‌کاری در پروژه‌ها جلوگیری می‌کند

پیام آذری - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: تعامل و انتقال تجربیات در نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های مدیریت شهری از دوباره کاری و اجرای پروژه‌های نادرست و همچنین هزینه اضافی جلوگیری می‌کند.

امیدوارم نمایشگاه به زودی ثمرات خود را در سطح شهر نشان دهد

پیام آذری - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدوارم این نمایشگاه به زودی ثمرات خود را در سطح شهر نشان دهد و بتوانیم در ارتباط با کلانشهرهای سایر نقاط دنیا از تجارب یکدیگر استفاده کنیم.

چرا جایزه دریافتی توسط هلال احمر با اهمیت است؟

پیام آذری - جایزه‌هایی که افراد و سازمان‌های داخل ایران از نهادهای معتبر بین‌المللی دریافت می‌کنند، ارزش بالایی در شرایط فعلی برای کشور دارد؛ زیرا ایرانِ تحریم‌زده، برای رهایی جامعه‌اش از درگیری‌های فکریِ ناشی از آثار تحریم‌ها نیاز به پیروزی و افتخار در میدان‌های خارجی دارد.

اگر شهرداری به دنبال درآمد از جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ بود، دستور قلع نمی‌داد/ ضرورت افزایش درآمد پایدار شهر

پیام آذری - خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: به کار بردن کلمه شجره خبیثه برای جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰ اتفاق خوبی نبود و موجب ناراحتی کارکنان شهرداری شد. شهرداری اگر به دنبال درآمد از این محل بود دستور قلع نمی‌داد و جریمه دریافت نمی‌کرد.

فروش مجتمع ایستگاهی دردشت تصویب شد

پیام آذری - طرح یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص مجوز فروش و تصویب معامله مجتمع ایستگاهی دردشت با ۱۹ رأی موافق تصویب شد.

شهردار تهران عضو افتخاری شبکه ناظرین شد

پیام آذری - شهردار تهران در بازدید از غرفه سازمان بازرسی در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران، عضو افتخاری شبکه ناظرین مردمی شد.

سامانه‌های پرکاربرد شهرداری در نمایشگاه عرضه می‌شود/ تلاش ۳۰۰ نیروی سازمان فاوا برای امن‌سازی سامانه‌ها

پیام آذری - سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری سامانه های پرکاربرد و پرمراجعه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

مشکل بسته بودن ورودی ایستگاه مترو به بوستان گفتگو رفع می‌شود/ نمایشگاه فرصتی همگانی برای آشنایی با توانمندی‌های شهرداری تهران

پیام آذری - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: با وجود اینکه ما مدیران در مجموعه شهرداری فعالیت می‌کنیم اما گاها با بسیاری از اقدامات و توانمندی‌ها آشنا نیستیم. این نمایشگاه فرصتی برای آشنایی همگان با این توانمندی‌هاست.

آمادگی سازمان فاوای شهرداری تهران برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مقابله با حمله سایبری

پیام آذری - برای نخستین بار ابعاد حمله سایبری به شبکه شهرداری تهران در جمع مدیران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران بررسی و درخواست برپایی همایشی آموزشی با محوریت به اشتراک‌گذاشتن تجربیات مقابله با نفوذ سایبری مطرح شد.

تبدیل ایران به کشور هدف برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی

پیام آذری - سرپرست سازمان امور دانشجویان در مورد دانشجویان ایرانی خارج از کشور گفت: هدف سازمان امور دانشجویان این است که تا می‌تواند کاری کند که کشور ما تبدیل به کشوری هدف برای دانشجویان بین المللی شود.

انتخاب منطقه گردشگری عباس‌آباد به عنوان مرکز معین مدیریت بحران

پیام آذری - سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد با تاکید بر تبدیل شدن منطقه‌های گردشگر پذیر و اماکنی که همواره مردم در آن حضور دارند، به مکانی با بالاترین سطح امنیت، بر پیگیری این موضوع تاکید کرد.

سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه۶ رونمایی شد

پیام آذری - سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه ۶ با حضور لطف الله فروزنده معاون شهردار تهران، رنجبریان شهردار منطقه ۶ و جمعی از مدیران ارشد شهرداری منطقه رونمایی شد.

جایگاه شوراها و شهرداری‌ها باید تغییر کرده و در مختصاتی که قانون اساسی تعیین کرده، قرار بگیرند

پیام آذری - شهردار تهران گفت: باید آن چیزی که در قانون اساسی برای شهرداری‌ها، شوراها و دهیاری‌ها بیان شده، مدنظر قرار گیرد؛ سپس به مدیریتی کمک کنیم که به انسجام ظرفیت‌ها به متظور رشد خدمات دهی به مردم کمک می‌کند.

نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»

پیام آذری - نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» امروز یکشنبه ۱۲ تبر ۱۴۰۱ آغاز به کار کرد. این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل بوستان گفتگو میزبان علاقه‌مندان است.

جلسه شورای شهر با حضور علیرضا زاکانی

پیام آذری - صبح یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی با حضور در هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، درباره برنامه های آتی خود توضیحاتی را ارائه داد.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

پیام آذری - نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای به خدمت گرفتن نخبگان در ارائه خدمات بهتر به شهروندان باشد.

از تقدیر از شهرداری تهران برای برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری تا تاکید بر توانایی شهرداری برای تحقق برنامه‌ها و اهدافش

پیام آذری - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد می‌کنم در هر جلسه شورا کارهای خوب انجام شده ارائه شود.

رونمایی از طرح پروژه باغ ایرانی گلاریس در نمایشگاه خواهرخواندگی و دستاوردهای مدیریت شهری

پیام آذری - شهردار منطقه ۵ با اشاره به پروژه باغ ایرانی گلاریس در این منطقه گفت: در نمایشگاه دستاوردهای شهری از طرح پروژه ارزشمند باغ گلاریس رونمایی شده و به زودی روند احداث آن آغاز خواهد شد.

رنگین‌کمانی از برنامه‌های فرهنگی شاد در اولین تابستان قرن در منطقه ۴

پیام آذری - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری برنامه های اوقات فراغت ۱۴۰۱ بر اساس چهار محور خانواده، بانوان، نوجوانان، سالمندان و افراد دارای معلولیت در محله های ۲۰گانه خبر داد.

برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در برج میلاد/ ایده ورود اتوبوس‌های دست دوم را شرکت‌های خصوصی دنبال می‌کنند نه شهرداری/اجرای تونل یادگار امام(ره)؛امسال

پیام آذری - شهردار تهران گفت:۱۶ هزار میلیارد تومان در محاکم به نفع شهرداری خاتمه پیدا کرد و بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان نیز از محل مشارکت هایی که از سابق باقی مانده بود و سهم شهرداری در نظر گرفته نشده بود، به شهرداری بازگشت و آماده برای استفاده در موضوع تهاتر برای اداره بهتر شهر است.

تبادل دو هزار و ۱۰۰ موافقت‌نامه بودجه ۱۴۰۱ برای نخستین بار در موعد قانونی/اصلاح و بازنگری ردیف‌های بودجه‌ای شهرداری تهران

پیام آذری - مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران از مبادله ۲۱۰۰ موافقت نامه بودجه سال ۱۴۰۱ با واحدهای شهرداری تهران برای نخستین بار در موعد قانونی و اصلاح و بازنگری ردیف های بودجه ای شهرداری تهران خبر داد.

خنک مثل مترو/ شهر زیر زمینی تهران ۱۰ تا ۱۵ درجه خنک‌تر از خیابان

پیام آذری - در شرایطی که شهر درندشت تهران از شمال تا جنوبش ۴ تا ۵ درجه اختلاف دما دارد، شهر زیر زمینی پایتخت شرایط یکسانی را برای شهروندانش دارد. فرقی نمی‌کند ساکن شمال شهر باشی یا جنوب شهر؛ پایت را که گذاشتی داخل مترو، خنکی هوا برای همه یکسان است و خبری از گرمای کلافه‌کننده تابستان نیست.

بانوی ژاپنی نو مسلمان به اوج ایثار و بصیرت رسید

پیام آذری - شهردار تهران، ⁧‫کونیکو یامامورا را مظهر انسان حق جوی نامید و در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ‏این بانوی ژاپنی نو مسلمان با همراه شدن با انقلاب‌ اسلامی به اوج ایمان، ایثار و بصیرت رسید.

اصلاح هندسی ۲۷ هزار متر مربع از معابر منطقه ۲۲

پیام آذری - شهردار منطقه ۲۲ از اجرای ۲۷ هزار متر مربع اصلاح هندسی معابر این محدوده از شهر تهران در مدت ۹ ماه اخیر خبر داد و گفت: اجرای این اصلاحات هندسی که از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه به اجرا در آمده است، کمک بسزایی به روان سازی تردد خودروها و ایمن سازی محوری خواهد کرد.

ساير مطالب

رونمایی از طرح پروژه باغ ایرانی گلاریس در نمایشگاه خواهرخواندگی و دستاوردهای مدیریت شهری

رنگین‌کمانی از برنامه‌های فرهنگی شاد در اولین تابستان قرن در منطقه 4

برگزاری همایش سرمایه‌گذاری در برج میلاد/ ایده ورود اتوبوس‌های دست دوم را شرکت‌های خصوصی دنبال می‌کنند نه شهرداری/اجرای تونل یادگار امام(ره)؛امسال

تجهیز و مرمت 160 ایستگاه اتوبوس در منطقه11

ارائه توان و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری منطقه13 در نمایشگاه تهران 1401

پرداخت 240 میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت برای خرید خودرو ون به تاکسیرانان

عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد + تصویر حکم

برگزاری پانزدهمین برنامه «یک فنجان چای با عمو نوروز» در خانه شعر و ادبیات

تبادل دو هزار و 100 موافقت‌نامه بودجه 1401 برای نخستین بار در موعد قانونی/اصلاح و بازنگری ردیف‌های بودجه‌ای شهرداری تهران

خیزش مجدد اپیدمی کرونا/ ضرورت اجرای هر چه سریعتر طرح شهید سلیمانی

معابر منطقه دو با اجرای طرح خط‌کشی محوری کانالیزه شد

خنک مثل مترو/ شهر زیر زمینی تهران 10 تا 15 درجه خنک‌تر از خیابان

بانوی ژاپنی نو مسلمان به اوج ایثار و بصیرت رسید

دیدار تعدادی از فعالان مسجد جامع صفا و رئیس سازمان بازرسی کل کشور با زاکانی

اصلاح هندسی 27 هزار متر مربع از معابر منطقه 22

گفتمانی در حوزه طراحی انسان محور

تعطیلی تمامی ادارات و نهادها در کیش

نزدیک به 2 هزار منفذ فعال موش در منطقه 19 شناسایی و طعمه‌گذاری شد/زنده‌گیری 214 قلاده سگ ولگرد طی 3 ماه

پرداختن به واقعه غدیر بصیرت و همت خاص می‌خواهد

تقدیر از شهرداری تهران/شریان‌های حیاتی پایتخت مقاوم‌سازی لرزه‌ای شوند

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه 14 تهران

رونمایی از کتابچه دستاوردها و توانمندی شهرداری منطقه 15

هیئت‌های اندیشه‌ورز حلقه وصل ما با شهروندان هستند

تعامل و هم اندیشی نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران با ستاد مدیریت بحران کیش

پایش عملکرد و برنامه‌های شهرداری‌های نواحی منطقه 10 برای اولین بار

همایش تجلیل از 110 زوج جهاندیده منطقه 17 برگزار می‌شود

صدور مجوز بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های پایتخت آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: ایجاد اشتغال با واگذاری برخی خدمات اداره کل پست به بخش خصوصی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: صیانت اجتماعی از معتادان بهبود یافته جدی گرفته شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران منصوب شد

رقابت فناورانه‌ در بوستان گفتگو

راه اندازی 34مرکز مهارت آموزی جوارکارگاهی در خوزستان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: بیش از یک میلیون و 850هزار نفر در گلستان یارانه دریافت می کنند

نخستین گفتگوی مردمی مهدی کشاورز در برنامه زنده بازتاب

نشست ماهانه هنرمندان موسیقی در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار می‌شود

انتصابات جدید در شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران

نظارت بر نحوه ساخت و سازها در مناطق افزایش می‌یابد

پایش سلامت روان پرسنل شهرداری منطقه 15 و سازمان مشارکت‌های اجتماعی آغاز شد

هنوز خبری از اجرای نسل 5G نیست/ اجرا تنها در 3 نقطه کشور به صورت پایلوت

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

مراسم افتتاحیه جشنواره های قهرمان شهر

جشنواره‌های قهرمان شهر در 20 کلانشهر ایران اجرا می‌شود

به دنبال کشف استعدادهای ورزشی در محلات هستیم

تقدیر رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر از سازمان فرهنگی شهرداری تهران

اینفوگرافیک | ناگفته‌هایی از بازار تهران / چند سرای ناایمن در بازار وجود دارد؟

کاریابی ها در جذب نیروی کار مورد نیاز شرکت ها در استان البرز فعال شوند

دیدار اعضای جامعه خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران با زاکانی

همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر تهران نقطه عطف توانمندسازی اقتصاد شهری است

کارکنان خدوم؛ رانندگان تاکسی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ترویج فرهنگ کار کم کاری در میان جوانان را از بین می‌برد

سومین کارگروه اشتغال استان کردستان برگزار شد

سن اعتیاد 15 سال/ماده مخدر تریاک 75 درصد از سهم مصرف مواد مخدر را در کشور داراست

بررسی وضعیت مدیریت بحران منطقه 8 در پویش قرار خدمت

توافق کامل شهرداری و وزارت دفاع درباره پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره)

ایمن‌سازی و مناسب‌سازی 18 هزار مترمربع از معابر منطقه

آغاز جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

ضرورت توجه مدیریت شهری به احداث پارکینگ محله‌ای با اولویت بافت فرسوده

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نقش تعاونی‌ها در توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر تاکید کرد

حضور کارشناسان مرکز ژئو فیزیک دانشگاه تهران جهت بررسی زمین لرزه های اخیر در کیش

افزایش 150 درصدی تعداد اتوبوس‌های پایتخت/12 ایستگاه مترو در نیمه دوم امسال افتتاح می‌شود

دعوت دبیرکل سازمان گردشگری جهانی از شهردار تهران برای حضور در اجلاس بین‌المللی شهرداران در اسپانیا

مناسب‌سازی 21 هزار متر از محدوده منطقه 13 تا انتهای مهرماه

ضرورت اجرای دقیق ضوابط و قواعد شهری در منطقه 22

طرح توانمندسازی اقتصادی بانوان محله عبدل‌آباد در منطقه 19 اجرا می‌شود

نخستین جشنواره فرهنگی-هنری «مهاجر» برگزار می‌شود

حل مشکل تملک 88 پلاک در حریم بزرگراه آزادگان در آینده نزدیک

ارتقاء سلامت کارکنان و کاهش هزینه‌های درمان با پیگیری استراتژی پیشگیری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است

ارایه خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی در محلات کم برخوردار

سرای محله مهرآباد جنوبی تخلیه شد/صدور اخطاریه قانونی برای 100 ساختمان ناایمن

تهران‌نما؛ باغ هنر

خرید حداقل 7 محصول از تولیدکننده؛ از نیمه دوم سال/ کاهش 30 درصدی قیمت اقلام با اجرای طرح خرید مستقیم از کشاورزان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: با نیاز سنجی بازارکار و تعامل با دانشگاه علمی کاربردی بخش زیادی از مشکلات اشتغال رفع می شود

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: اجرای دقیق آیین نامه های ایمنی و حفاظت و بهداشت کار در بیمارستان ها الزامی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: 50 درصد حوادث ناشی از کار مربوط به کارگاههای ساختمانی است

مانور عملیاتی انتشار دود و حریق در قطار و تخلیه مسافری

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: هیات اندیشه ورزی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ایجاد می شود

ایجاد اشتغال مستقیم بیش از 100 نفر در جریان میز ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور

انحراف قنات در زیر یک مجتمع مسکونی در ری/ موضوع در دست بررسی است

رسیدگی به پرونده متروپل در آستانه اتمام است

ایجاد 5 مرکز برای معتادان

پایان‌کار به شرط امنیت

بیست و سومین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی تهران

اجرای طرح راه خدمت در خیابان میرداماد

نام سه معبر تهران تغییر کرد

ورود دادستانی به ترک فعل برخی مسئولان در موضوع آلودگی هوا/ وضعیت ساختمان‌های ناایمن در دادستانی بررسی شود

یگان حفاظت بازوی اجرایی مدیریت شهری است

مرکز آموزشی جوار کارگاهی جهت زنان سرپرست خانوار در خرم‌آباد ایجاد می شود

تذکرات و پیشنهادات شورایی‌ها در هفتاد و سومین جلسه پارلمان شهری

بررسی آخرین وضعیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر

اعتیاد یکی از معضلات امروزی شهرها به شمار می‌رود/ نقش خانواده در کاهش آسیب‌های اجتماعی

تعیین تکلیف گود برج میلاد با دستور شهردار تهران/ایمن‌سازی گود یک سال زمان می‌برد

خلازیر سر و سامان گرفت

تسریع در روند ساخت 100 بازار جدید میوه و تره بار در سال جاری

معرفی اعضای هیأت انتخاب بخش محله

عملیات احداث بوستان یک هکتاری در منطقه 17 شروع شد

محافظت از عرصه‌های جنگلی منطقه 4 از آتش‌سوزی‌های فصلی احتمالی

اجرای طرح افزایش پایداری و ایمن‌سازی پایه‌های چراغ و هندریل‌های منطقه 15

ایران جزو سه کشور دارای بیشترین نرخ فرونشست زمین/ 1.5 متر نشست طی 25 سال