پیام آذری

آخرين مطالب

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران:

واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به پایان است شهرداری تهران

واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به پایان است
  بزرگنمايي:

پیام آذری - شهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درخصوص روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی گفت: تزریق دُز دوم حدود هزار نفر باقی مانده است که در حال انجام است و فرآیند واکسیناسیون رو به پایان است.

به گزارش شهر، اوایل مرداد ماه بود که پیگیری های سازمان آتش نشانی تهران نتیجه داد و با همکاری نهاد های بهداشتی و درمانی واکسیناسیون آتش نشانان تهران آغاز شد. قرار بود روزانه حدود 400 نفر واکسینه شوند.
در همین رابطه؛ جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت و گو با خبرنگار شهر در خصوص روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی گفت: کل پرسنل سازمان آتش نشانی تهران دُز اول واکسن را تزریق کرده اند و طبق برنامه ریزی ها تزریق دُز دوم نیز مدتی است آغاز شده و در مراحل پایانی است.
او ادامه داد: براساس آمار برای بیش از 4 هزار نفر از پرسنل سازمان آتش نشانی تهران دُز دوم تزریق شده است و واکسیناسیون حدود هزار نفر باقی مانده است. روزانه 100 الی 200 نفر از آن ها برای تزریق واکسن مراجعه می کنند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه برای تزریق، دو نوع واکسن سینوفارم و برکت وجود داشت، درباره واکسن تزریقی به آتش نشانان عنوان کرد: اولویت با واکسن سینوفارم بود اما واکسن برکت هم موجود بود. براساس موجودی در مرکز تعدادی از آتش نشانان واکسن سینوفارم و تعدادی واکسن برکت تزریق کرده اند.
او در پاسخ به این سوال که در این مدت مراکز دیگری برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز شد یا خیر؟ گفت: مرکز دیگری برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز نشد چون این مرکز برای فرآیند واکسیناسیون کافی بود. یک طبقه این مرکز برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز شد.

لینک کوتاه:
https://www.payameazari.ir/Fa/News/423628/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.