پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

سالانه بیش از ۴۰۰ هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود / ۲۱ هزار کمیته حفاظت فنی در کشور فعال است

پیام آذری - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه در کشور حدود ۸۰۰ بازرس کار در حال فعالیت هستند گفت: سالانه بیش از ۴۰۰ هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه لاستیک بارز: کارگران در دوره های مختلف چرخ های تولید را به حرکت درآورده اند

پیام آذری - در سومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس، استاندار کردستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد استانی با حضور در کارخانه لاستیک بارز، ضمن بازدید از خط تولید، مشکلات این کارخانه را مورد بررسی قرار دادند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سلامت جسمی و روحی کارگران با ورزش و تحرک امکانپذیر است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: توجه و توسعه فعالیت‌های ورزشی، افزایش همبستگی اجتماعی محیط‌های کارگری و در نتیجه سلامت جسمی و روحی را به دنبال دارد.

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

پیام آذری - طی بازدیدی که توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و جمعی از مدیران ارشد متولی اشتغال استان از تعدادی از شرکت تعاونی های شایسته تقدیر و محل فعالیت کارآفرینان برتر عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان صورت گرفت موانع پیشرفت و توسعه این واحد ها مورد بررسی قرار گرفت.

باشگاه کارآفرینان نوجوان در کرمانشاه تشکیل می شود

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست هماهنگی ایجاد باشگاه کارآفرینان نوجوان، گفت: به منظور آماده شدن نوجوانان برای ورود به عرصه کارآفرینی باشگاه کارآفرینی نوجوانان در کرمانشاه راه اندازی می شود.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی لرستان تاکید شد: افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

پیام آذری - نماینده مردم شهرهای کوهدشت و رومشکان گفت : این انتظار از دولت می رود تا هر چه زودتر در خصوص افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اقدام کند .

تحقق ۶۰ درصدی تعهدات اشتغالزایی در کردستان

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: تعهد اشتغال استان در سالجاری ۳۳ هزار و ۵۱۳ فرصت شغلی بوده که تا این لحظه ۲۰ هزار و ۳۷۴ فرصت شغلی معادل ۶۰ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:همه شهرستان‌های کرمانشاه صاحب شرکت تعاونی "توسعه و عمران" می شوند

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: تمام ۱۴ شهرستان استان تا پایان سال صاحب شرکت تعاونی "توسعه و عمران" شوند.

۲۸ درصد از تعهد اشتغال استان خراسان شمالی محقق شده است

پیام آذری - از ابتدای سال جاری تاکنون با ثبت بیش از ۴۵۰۰ ایجاد اشتغال در سامانه رصد از طرف دستگاههای اجرایی استان قریب به ۲۸ درصد از ۱۶ هزار ۳۰۰ اشتغال تعهد شده به انجام رسیده است.

سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی: اجرای هرگونه اقدامات توسعه‌ای در کشور نیازمند پیوست اجتماعی است

پیام آذری - پویا فر سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : اجرای اقدامات توسعه ای در جامعه به دلیل ماهیت پیچیده آنها و واکنش مردمی در برابر تاثیرات آن ، نیازمند ارزیابی تاثیرات اجتماعی و بویژه تدوین پیوست اجتماعی است .

عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اشتغال بررسی شد

پیام آذری - سومین کمیسیون تخصصی شورای عالی اشتغال با هدف بررسی عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اشتغال و پیگیری مصوبات دومین جلسه شورای عالی اشتغال با حضور بیش از ۳۰ دستگاه اجرایی کشور برگزار شد.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام آذری - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به جذب کارکنان وظیفه در حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته کشور اقدام می‌کند.

رتبه دوم خراسان شمالی در مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با تسریع در ارائه خدمات توانست رتبه دوم مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما در ۵ ماهه نخست سال جاری را به خود اختصاص دهد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از کارخانه فولاد اکسین خوزستان

پیام آذری - دکتر «محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به استان خوزستان سفر کرده است، صبح امروز پنج‌شنبه از کارخانه فولاد اکسین خوزستان بازدید و از نزدیک مشکلات، چالش‌ها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این واحد صنعتی را بررسی کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تشکیل تعاونی های دانش بنیان از مهمترین اولویت های پیش رو است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در آخرین روز از گرامیداشت هفته تعاون، ضمن تقدیر از اعضای ستاد گرامیداشت این مناسبت ملی در استان، گفت: تشکیل تعاونی های دانش بنیان از مهمترین اولویت های پیش رو است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر تاکید کرد: توسعه کارآفرینی و اشتغال در قالب تعاونیها در دولت سیزدهم

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به مناسبت هفته تعاون و در تشریح ابعاد مختلف حوزه تعاون و دستاوردهای دولت سیزدهم قبل خطبه های نماز جمعه بوشهر به ایراد سخن پرداخت.

رییس فدراسیون ورزش کارگری: گیلان یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است

پیام آذری - رییس فدراسیون ورزش کارگری گفت: هیات ورزش کارگری گیلان از بعد فنی و کارشناسی با داشتن پیشکسوتان و قهرمانان ملی در سطح بالایی قرار دارد و یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: مردمی کردن اقتصاد، از الزامات اقتصاد مقامتی است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر با بیان اینکه بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ تعاونی در استان کرمانشاه فعال هستند،گفت: تعاونی ها بیش از ۵۰ هزار فرصت شغلی در استان کرمانشاه ایجاد کرده اند.

افتتاح اولین واحد‌های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در زاهدان

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در آخرین روز از هفته تعاون، با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور، ۴۵۷ طرح تعاونی سراسر کشور از جمله تحویل اولین واحد‌های مسکونی اقدام ملی مسکن در زاهدان افتتاح شد.

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

پیام آذری - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مأموریت اصلی خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها ارتقای فرهنگ کار و تلاش برای نهادینه کردن ارزش نفس کار است

همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر کردستانی برگزار شد

پیام آذری - همایش بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر استان کردستان، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیران ارشد استانی و جمعی از تعاونگران استان برگزار و از تعاونی برتر کردستانی تجلیل شد.

بازسازی روحیه تعاون کاری اساسی است

پیام آذری - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، بازسازی روحیه تعاون را کاری اساسی در حوزه تعاون اعلام کرد.

شکوفایی ویژه بخش تعاون در دولت سیزدهم

پیام آذری - استاندار تهران گفت: انصافاً در طول یک‌سالی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد، از جمله حوزه‌هایی که شاهد ‌شکوفایی ویژه‌ای در آن هستیم، همین حوزه تعاون بوده است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: تقویت تعاونی ها برای هم افزایی و عدالت محوری

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: تقویت تعاونی ها در بخش های مختلف برای هم افزایی ، مشارکت پذیری و عدالت محوری در اولویت کاری این اداره کل قرار گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رویکرد عدالت محوری دولت سیزدهم توسط تعاونی ها محقق می شود

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: رویکرد دولت در حمایت از تعاونی ها جدی است زیرا ساختار تعاون دو شعار محوری دولت یعنی اقتصاد مردمی و عدالت محوری را به خوبی محقق می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مشکلات تعاونی‌های قزوین رصد و پیگیری می‌شود

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در حال حاضر در استان تقویت ساختارهای تعاونی و حل مشکلات تعاونی‌ها در حال پیگیری است و در حال رصد هستیم و یک تیم حقوقی و کارشناسی قوی در نظر گرفته شده و با کانون وکلا هم تفاهم نامه خواهیم داشت.

مسکنی در آیین افتتاحیه سامانه نقل و انتقال الکترونیکی عضویت شرکت‌های تعاونی: هوشمند‌سازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود

پیام آذری - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هوشمندسازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود.

دهنوی: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند

پیام آذری - عضو هیات رئیسه مجلس‌ شورای اسلامی با بیان اینکه امروز طبق برنامه ششم توسعه، نیازمند یک میلیون شغل در سال هستیم، افزود: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در حال حاضر ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد و تعاونی‌های استان تاکنون برای ۱۷ هزار و ۴۶۰ نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند.

کسب رتبه دوم کشوری استان سمنان در ایجاد اشتغال

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: در بازه زمانی یک ساله، ۱۱هزار و ۳۳۱ فرصت شغلی جدید در دولت مردمی سیزدهم در استان سمنان ایجاد شده است.

مسکنی‌: نمایشگاه «رسم تعاون» با رویکرد مردمی برگزار می شود

پیام آذری - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نمایشگاه رسم تعاون با رویکرد مردمی برگزار می شود گفت: تعاونی ها با پیروی از فرهنگ تعاون عهده دار برگزاری این رویداد هستند.

تعاونی‌های استان مرکزی ۱۴ میلیون دلار از تولیدات خود را صادر کردند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شرکت‌های تعاونی این استان در یک سال گذشته (هفته تعاون پارسال تاکنون) ۱۴ میلیون دلار از تولیدات خود را به نقاط مختلف جهان صادر کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی شورای هماهنگی خدمات گسترده ای به جامعه کار و تولید ارائه می کنند

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان به عنوان یک مجموعه واحد، خدمات شایان توجهی را در حوزه های مختلف به ویژه در بخش رفاه، تعاون، کارفرمایی و کارگری به مردم ارائه می کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به کشور ارائه می کند

پیام آذری - مسئول حوزه بسیج خواهران شهید سمیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج صبح امروز با حضور در دفتر فرزاد پیشکاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش اداره کل کار استان با حوزه بسیج خواهران شهرستان سنندج شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش و الگوسازی است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حضور در محل کار محمد ماهیدشتی کارگر شرکت ذوب آهن بیستون و دارنده مدال طلای نخستین مسابقات بین المللی شرکت های جهان در رشته دو و میدانی از ایشان تجلیل کرد و تحقق نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش، تکرار، از خودگذشتگی و الگوسازی است.

افتتاح طرح شاخص استان زنجان همزمان با هفته تعاون

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شرکت آلتون تجارت نگین خاورمیانه به عنوان طرح شاخص استان برگزیده و در هفته تعاون افتتاح خواهد شد.

اشتغال بیش از ۱۹ هزار بوشهری و افزایش ۲ درصدی میزان اشتغال استان

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: حمایت مالی از زیست بوم کارآفرین و پرداخت به موقع تسهیلات و منابع مالی طرح‌های اشتغالزا از رمولفه های مهم دولت سیزدهم در راستای کاهش بیکاری است که اجرای این راهبرد در سال گذشته باعث ایجاد شغل برای ۱۹ هزار و ۲۰۰ نفر در این استان شد.

آیت‌الله عبادی: برنامه‌های دولت امیدبخش باشد زاهدی‌وفا: پیشرفت پروژه‌های عمرانی در هفته دولت منعکس می‌شود

پیام آذری - ​ سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به خراسان جنوبی ضمن دیدار با آیت‌الله عبادی نماینده ولی‌فقیه در این استان، دستاوردهای دولت در بخش های مختلف به ویژه برنامه‌های این وزارت‌خانه برای خدمت بهتر به مردم و رفع مشکلات آنها را تشریح کرد.

ظرفیت‌های آموزشی و مهارتی مرکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند بررسی شد/ مهارت‌آموزی محور اصلی اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت سیزدهم است

پیام آذری - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارگاه‌ها و مراکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند به منظور بررسی ظرفیت‌های آموزشی و مهارتی در این شهرستان بازدید کرد.

تعاونی های برتر استان لرستان معرفی می شوند

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: شهریویر امسال در هفدهمین جشنواره تعاونگران برتر شرکتهای تعاونی برتر استان معرفی و تجلیل می شوند .

همزمان با آغاز هفته تعاون:۳۴ طرح تعاونی در اصفهان به بهره برداری می رسد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: ۳۴ طرح تعاونی همزمان با آغاز هفته تعاون، با مشارکت ۲ هزار و ۸۶۸ عضو ، سرمایه گذاری بیش از ۱۱ هزار و ۲۱۴ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۲ هزار و ۶۸ نفر بهره برداری خواهد شد.

ساير مطالب

تعاونی‌های استان مرکزی در دولت سیزدهم 720 فرصت شغلی ایجاد کردند

برگزاری دوره آموزشی طرح طبقه بندی مشاغل در استان یزد

کسب مقام دوم قهرمانی مسابقات زورخانه ای کارگران کشور توسط ورزشکار خراسان شمالی

26 میلیارد تومان کمک ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی در استان لرستان پرداخت شد

5 طرح تعاونی در هفته تعاون و دولت در استان کرمانشاه افتتاح می شود

40 درصد از شکایات کارگری و کارفرمایی در اردبیل به صورت سازشی حل و فصل شد

تبیین طرح «روایت جهاد، رقابت خدمت» در استان البرز

انعقاد تفاهم نامه همکاری توسعه تعاونی های روستایی در مناطق هدف بنیاد علوی در خراسان شمالی

افتتاح 12 طرح تعاونی در هفته دولت و تعاون استان مرکزی هدفگذاری شد

حقوق مستمری بگیران در سقف مصوبه شورای عالی کار افزایش یافت / دولت برای بهبود معیشت سایر اقشار نیز برنامه دارد

سومین نشست مقابله با فقر مطلق در استان خرسان شمالی تشکیل شد

جلیلی: «روایت جهاد» گفتمان همه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

پنج تعاونی از استان البرز ، نامزد عنوان تعاونی برتر کشوری شدند

مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: نشست‌های طرح تبیین «روایت جهاد - رقابت خدمت» با هدف افزایش توان دولت در خدمت‌رسانی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و صیانت از نیروی کار مهمترین کارکردهای اصلی این اداره کل است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

زاهدی وفا: هم‌افزایی همه جانبه زیرمجموعه‌های وزارت کار لازمه خدمت رسانی بهتر به مردم و رونق کار و تولید است

مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اشتغال‌آفرینی تعاونی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهارت آموزی جوانان اشتغال در استان را رونق می دهد

نتایج اولین جشنواره فیلم کوتاه جبین استان مرکزی اعلام شد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: عدالت در رسیدگی به مطالبات کارگر و کارفرما در مراجع حل اختلاف

بیش از یک هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزا به کرمانشاه اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج کارگری از بازوان توانمند وزارت کار است

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سعی و تلاشمان برقراری عدالت در آرای صادره سخت و زیان آور است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اعتبارات اشتغال در استان بر اساس نرخ بیکاری تقسیم می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: پیشگامی بانوان گیلانی در ایجاد اشتغال

افتتاح مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آکادمی موفقیت در استان اصفهان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

فراگیری آموزش مهارتی توسط بیش از 7 هزار گیلانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پیگیر حقوق کارگران شاغل در مشاغل سخت و زیان آور هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

بخش تعاون عملی‌ترین ساختار برای مردمی‌سازی اقتصاد کشور است

توسعه مهارت‌آموزی با اولویت اشتغال دانش‌بنیان دنبال شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود

گیلان با ثبت 9 هزار و 493 فرصت شغلی در رتبه پنجم کشور قرار دارد

مشارکت 338 تعاونی خوزستانی در جشنواره تعاونی های برتر سال 1401

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت 53 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئولان ایمنی بازوان ما در صنعت هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ظرفیت کامل مجموعه ورزشی کارگران باید در خدمت همه مردم استان باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کارفرما و نیروی کار دو بال تولید هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه های مبنایی و تاثیرگذار داریم

23 طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد

عزم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای دانش بنیان کردن تعاونی ها

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: مهارت، خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ورزش و محیط های ورزشی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

تعاونی تامین نیاز فروش محصولات مشاغل خانگی در خرم‌آباد تشکیل شد

همزمان با دهه امامت و ولایت؛ رهایی دو زندانی کارگر در آستانه عید غدیر

تعاونی‌های مصرف و مسکن صیادان جنوب سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود

تفاهم‌نامه «توسعه تعاون فارس» منعقد شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاون، عدالت محورترین بخش اقتصاد است

عیسی زاده: کمیسیون اجتماعی مجلس برای حل مشکلات بخش تعاون کشور عزم جدی دارد نگاهداری: بخش تعاون با رویکرد مردمی احیا می‌شود