پیام آذری

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

برای جذب ۳۵۰ نفر نیرو برای سال جاری تلاش خواهیم کرد/ استفاده از ظرفیت نخبگان برای توسعه حوزه فناوری و دانش‌بنیان/ همایش ملی محیط‌زیست دریایی و تالاب‌ها در هفته محیط‌زیست برگزار می‌شود

پیام آذری - در اولین گردهمایی سراسر مدیران کل حفاظت محیط‌زیست استان‌ها از برگزاری «همایش ملی محیط‌زیست دریایی و تالاب‌ها» در هفته محیط‌زیست ، جذب ۳۵۰ نفر نیرو برای سال جاری و استفاده از ظرفیت نخبگان برای توسعه حوزه فناوری و دانش‌بنیان خبر داده شد.

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

پیام آذری - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

پیام آذری - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

جمعیت مارال قرمز در پارک ملی گلستان افزایش یافت

پیام آذری - رییس پارک ملی گلستان گفت: امسال طبق سرشماری انجام شده در دوره گاوبانگی (جفت گیری و تعیین قلمرو ) جمعیت مارال قرمز در این ذخیرگاه طبیعی به ۶۱۲ راس افزایش یافت که در مقایسه با سال قبل ۱۳ درصد بیشتر است.

رهاسازی سنجاب سبب خسارت به باغ‌های همدان می‌شود

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان همدان گفت: افرادی پس از ناتوانی در نگهداری سنجاب در منزل مسکونی اقدام به رهاسازی آنها در طبیعت کرده که این امر سبب خسارت زدن این گونه جانوری به باغ ها می‌شود.

تالاب‌های همدان مامن پرندگان مهاجر

پیام آذری - تالاب‌های فصلی، طبیعی و انسان ساخت استان همدان با آغاز فصل مهاجرت پرندگان آزادپرواز محلی امن برای زمستان گذرانی و تخم‌گذاری پرندگان شده است.

حیوان آزار ایلامی بازداشت شد

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: شخصی که چند روز پیش اقدام به حیوان آزاری کرده بود، شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

پیام آذری - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

پیام آذری - تهران- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

پیام آذری - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

پیام آذری - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

پیام آذری - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

پیام آذری - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

پیام آذری - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

ممنوعیت هرگونه شکار در استان اردبیل /تداوم گشت‌های مشترک مقابله با شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اردبیل از تداوم گشت‌های مشترک حفاظت محیط زیست با اداره دامپزشکی استان برای مقابله با شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد.

محیط‌بان منطقه حفاظت شده سبزکوه در درگیری با متخلفان زخمی شد/حال محیط‌بان خوب است

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از زخمی‌شدن یکی از محیط‌بانان در جریان درگیری با متخلفان حمل اسلحه و شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سبزکوه خبر داد. وی گفت: هم‌اکنون وضعیت جسمی این محیط‌بان خوب و به‌صورت سرپایی تحت درمان قرارگرفته است.

زیستگاه پرندگان مهاجر در جنوب تهران پایش می‌شود

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: زیستگاه پرندگان مهاجر به منظور اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله با انواع بیماری‌ها به خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب تهران پایش می‌شود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

پیام آذری - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

پیام آذری - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

کلید شناسایی یوزپلنگ های مشاهده شده جدید

پیام آذری - ‎امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان: تصاویر جذاب هفته گذشته از دو یوزپلنگ جوان که همه معتقد بودیم به تازگی مستقل شده اند و تقدیم نگاه علاقمندان شدمورد بررسی قرارگرفت.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

پیام آذری - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

روستائیان زنجان مراقب گرگ‌ها باشند

پیام آذری - رئیس نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: روستاییان این استان باتوجه به فصل سرما و برف، مراقب جولان و حمله گرگ ها باشند و اقدامات حفاظتی و مراقبتی را جدی تر بگیرند.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

پیام آذری - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

پیام آذری - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

پیام آذری - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

پیام آذری - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

پارک ملی گلستان هوشمند می‌شود

پیام آذری - گلستان به عنوان قدیمی‌ترین پارک ملی ثبت شده در کشور درگیر مشکلاتی همچون بروز آتش‌سوزی های بسیار است از این رو سازمان حفاظت محیط‌زیست با کمک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درصدد ارتقاء حفاظت الکترونیکی آن با استفاده از هوشمندسازی پارک است.

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

پیام آذری - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

پیام آذری - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

ساير مطالب

تبلت اوپو پد ایر با اسنپدراگون 680 به‌زودی معرفی می‌شود

پهپاد 35 گرمی که می‌تواند نیم ساعت پرواز کند و با دوربین فیلم بگیرد

تکلیف رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در تبیین طرح توزیع یارانه‌ها

رندرهای سری اوپو رینو 8 قبل از معرفی رسمی فاش شد

قفل فیزیکی که استفاده از گوشی هوشمند را محدود می‌کند

ظرفیت تبادل ترافیک بین‌الملل، 4 ترابیت‌برثانیه افزایش یافت

خودروی برقی 63 هزار دلاری کادیلاک در راه است

واتس‌اپ شاید به‌زودی امکان خروج بی سر و صدا از گروه‌ها را به کاربران بدهد

صادرات ماشین‌های چاپ مدرن به اروپا

بازسازی Dead Space زمستان امسال عرضه خواهند شد

تمام لوازم جانبی‌های اپل در آینده نزدیک به پورت USB-C مجهز می‌شوند!

نحوه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام به تمام روش‌های ممکن

بازسازی بازی الن ویک برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

گوگل و سامسونگ همکار می‌شوند

اینستاگرام دچار اختلال شد

رندرهایی از سری آیفون 14 پرو در رنگ بنفش منتشر شد

فرصت‌ها و خطرات متاورس برای تنوع زیستی و محیط زیست

بنیاد لونا مدعی شد که همچنان 313 بیت‌کوین در اختیار دارد

معرفی 10 محصول پرفروش برتر استیم در هفته نوزدهم 2022

نسخه نسل 9 بازی Red Dead Redemption 2 عرضه خواهد شد

تعداد کاربران حساب ردیت کاردانو به 700 هزار نفر رسید

واردات آیفون در شرف ممنوعیت همیشگی؟!

رونمایی ال‌جی از یک نمایشگر تاشوی منحصر به فرد

هوش مصنوعی به بانک‌ها برای ارائه خدمات بهتر کمک می‌کند

تاریخ رسمی رویداد بعدی کوالکام؛ منتظر +Snapdragon 8 Gen 1 باشید

iOS 16 با شیوه‌های جدید تعامل با سیستم و اپ‌های تازه از راه می‌رسد

استودیوی بلوبر تیم روی Silent Hill 2 Remake کار می‌کند

مشخصات و قیمت پردازنده‌های رایزن 7000 شرکت AMD افشا شد

33 درصد برنامه‌های موبایل در معرض خطر هک شدن هستند

کیف پول متامسک طعمه فیشینگ شد

به نظر شما محبوب‌ترین ایموجی در جهان کدام است؟

قیمت انواع موبایل در بازار

سریع‌ترین رایانه‌های تاریخ ساخته می‌شوند

روسیه برای تانک‌های خود دست به دامن یخچال و ماشین لباس‌شویی شده است!

کالکشن بازسازی شده Gears of War در دست ساخت قرار دارد

کدام گوشی ها با بودجه دانشجویی قابل خرید است؟

اوبر ربات‌ها را برای تحویل غذا می‌فرستد

بازی Marvel’s Midnight Suns در کره جنوبی رده‌بندی سنی شد

چند وب‌سایت مهم ارز دیجیتال مورد حمله هکری قرار گرفتند

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

بازی Alan Wake Remastered هنوز به مرحله سوددهی نرسیده است

هفته‌ بعد اخبار جدیدی از The Callisto Protocol منتشر می‌شود

ماسک: شاید بیش از 90 درصد کاربران روزانه توییتر غیرواقعی باشند

انتشار تصویر جدید از یک موجود کریه در بازی The Callisto Protocol

چند ویژگی پرطرفدار فتوشاپ دسکتاپ در راه نسخه‌ iPadOS

رشد بیش از 200 درصدی لونا در 24 ساعت گذشته

آموزش ساخت اپل آی دی با 3 روش، بدون نیاز به خرید شماره مجازی

دانشگاه آزاد باید به بستر تولید دانش بنیان تبدیل شود

همکاری گوگل و سامسونگ برای ساده‌سازی اشتراک‌گذاری داده‌ها

اینترنت استارلینک اکنون در 32 کشور قابل دسترس است

نقد و بررسی کلاسیک گوشی وان پلاس Nord CE

مراقب جهش گربه مرده بیت‌کوین باشید!

تراشه پیکسل واچ احتمالا یک مدل قدیمی خواهد بود

اینترنت ماهواره‌ای در 32 کشور جهان در دسترس است

پهپادها در بریتانیا جای پستچی‌ها را می‌گیرند

نسخه جدید اپل تی‌وی کی از راه می‌رسد؟

پردازنده Ryzen 7 7800X با فرکانس 5.2 گیگاهرتز مشاهده شد

قرارگیری احتمالی بازی‌های ترسناک Bloober Team در پلی‌استیشن پلاس

چگونه باندل‌های Kong ،Godzilla و Mechagodzilla را در بازی Warzone دریافت کنیم؟

وزیر ارتباطات: سرعت اینترنت همراه و ثابت افزایش داشته است

قطار آپدیت اندروید 12 به ایستگاه گلکسی M22 رسید

53 ماهواره اینترنتی دیگر به مدار زمین رفتند

استفاده احتمالی ال‌جی از میکرولنز در تلویزیون‌های OLED سال 2023

قوانین امنیت سایبری اتحادیه اروپا سخت‌گیرانه‌تر شد

پیش‌بینی بزرگترین تراشه‌ساز چین از آینده تاریک تقاضای موبایل

خاک غرب ایران تشنه است/ کشاورزی سنتی متهم اصلی چالش آب

آیفون 14 آخرین گوشی اپل با درگاه لایتنینگ خواهد بود

مارک زاکربرگ در ویدئویی جدید هدست واقعیت مجازی جدید متا را نمایش داد

اضافه شدن Photo Mode و امکانات بیشتر به بازی Deathloop

احتمال انتشار دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در اوایل سال 2023

اپل قصد دارد درآمد خود را از طریق تبلیغات افزایش دهد

مشخصات، قیمت و تاریخ عرضه گوشی شیائومی 12 اولترا افشا شد

24 زبان جدید به سرویس ترجمه گوگل اضافه شد

سگا چندین ریمیک، ریمستر و بازی جدید را امسال منتشر می‌کند

بازی Skull and Bones در کره جنوبی رده‌بندی سنی شد

انتشار اولین بسته الحاقی داستانی Dying Light 2 به تعویق افتاد

بازی EA Sports UFC 5 کی عرضه خواهد شد؟

نهنگ‌ها به خاطر ترس از افت تتر 710 میلیون دلار واحد آن را فروختند

10 ترفند اندرویدی که نمی‌دانید

نام دنباله‌ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order مشخص شد

لپ‌تاپ جدید HP معرفی شد

بازی The Division 2 برای مدت محدودی رایگان شد

اندروید 13 قابلیت هشدار زودهنگام زلزله را خواهد داشت

ایلان ماسک به دنبال تجدید نظر در خرید توئیتر

حمایت خالق شبکه جهانی وب از متاورس و واقعیت مجازی

گزارش‌های جدید از معرفی تراشه Snapdragon 8 Gen1 Plus در هفته آینده خبر می‌دهند

مشخصات فنی و قیمت شیائومی 12 اولترا لو رفت

اتمام کامل موجودی آیپاد تاچ تنها یک روز پس از اعلام توقف تولید آن

نرخ سودآوری بیت‌کوین به پایین‌ترین حد در دو سال اخیر رسید

زمان زیادی تا انتشار تریلر Hollow Knight: Silksong باقی نمانده است

عبور فروش بازی Resident Evil Village از مرز 6.1 میلیون نسخه

آیفون 15 از Type-C به جای لایتنینگ استفاده خواهد کرد

رونمایی از عینک تازه گوگل با قابلیت ترجمه آنی

درآمد Apex Legends طی سه سال به بیش از دو میلیارد دلار رسید

Elden Ring؛ 5 نکته مهم که باید درباره داستان بازی بدانید

بتای جدید اندروید 13 برای مدل‌های منتخب شیائومی، ایسوس و وان‌پلاس منتشر شد

آیا افت چشمگیر قیمت بیت کوین به شبکه ترا لونا مربوط می‌شود؟

گوگل پیش‌نمایشی را از نمای ظاهری «پیکسل 7» و «پیکسل 7 پرو» نشان داد

گوگل قابلیت‌های جدیدی برای گفت‌وگوی طبیعی‌تر و آسان‌تر با دستیار اسیستنت ارائه خواهد داد

فناوری FSR 2.0 فردا به صورت رسمی برای اولین بار با بازی Deadpool فعال می‌شود